Доска объявлений Бесплатка Бердянск

Як отримати невикористану субсидію готівкою. Майже 6 тис. домогосподарств у Бердянську зекономили газу та електроенергії на 3,5 млн. грн..

8.06.2018, 09:56    просмотров: 943

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 року №329 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. №1022” частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату послуг з постачання та розподілу природного газу та електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу (695,79 грн.) або 150 кВт електричної енергії (135 грн.) перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі.

 

В опалювальний період 2017-2018 років 5757 домогосподарств міста економно витрачали газ та електроенергію на суму більше 3,5 млн. грн.

Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство для отримання коштів необхідно до 1 вересня подати заяву до управління праці та соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата.

Інформацію про наявність економії буде направлено через СМС повідомлення на мобільні телефони отримувачам субсидії.

Звертаємо увагу що виплата буде здійснюватись тільки через особові рахунки в банківських установах!

Для зручності громадян, надаємо бланк Заяви, який можна заповнити і надіслати поштою (вул. Захисників України 27/34). Також заяву можна надати особисто.

 

Прийом громадян в управлінні організовано по талонній системі за допомогою “Системи управління чергою”.

Заздалегідь записатися на прийом можна за допомогою офіційного сайту Бердянської міської ради в розділі “Соціальний захист” в п. “Електронна черга”.

Прийом громадян також здійснюється в центрах громадських ініціатив за графіком

Прес-служба мерії


Партнерские новости:

Читайте также:


Комментарии  

 
0 #1 Fraerok 09.06.2018 10:00
Молодцы! Оказывается власть права, еще не все резервы у населения исчерпаны. Теперь по всей стране экономные граждане получат по 585 грн(исходя из нашей местной экономии), но начиная с нового отопительного сезона с учетом еще более жестких норм и цены газа около 11 грн. заплатят гораздо больше нынешней экономии. Все правильно - глупость должна быть наказана!
Сообщить модератору
 
 
+1 #2 Сепаратор 11.06.2018 14:48
Будет наказана не только глупость,но и идеология"моя хата с краю". Как сказал бывший президент Л.Кучма"при захвате территорий,первыми поджигают хаты,которые "с краю".Ждите,когда вас подожгут,копите денюжки,никуда не вмешивайтесь,ведите себя тихо,не возмущайтесь. Авось пронесет? И вспоминайте фото с концлагерей,когда такие стояли в очереди в крематорий.Может и сейчас стоит занять очередь в крематорий,что бы быть первыми. Подумайте.
Сообщить модератору
 

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.