Доска объявлений Бесплатка Бердянск

Як „Кращий голос Азову. Діти” буде проходити цього року

9.02.2018, 17:06    просмотров: 343

Увиконкомі відбулася зустріч організаторів конкурсу „Кращий голос Азову. Діти”. Ініціатором даного заходу виступає комунальне підприємство „Аншлаг”, очолюване Владиславом Шалєєвим.

 

Окрім представників цього підприємства, учасниками наради стали і представники тих населених пунктів, де відбуватимуться попередні етапи конкурсу. Цього року у конкурсі візьмуть участь представники 13 районів і 3 міст Запорізької та Донецької областей. Зокрема, такі: місто Бердянськ, Бердянський район, Більмацький район, Розівський район, Чернігівський район, Веселівський район, Михайлівський район, місто Приморськ, Приморський район, місто Токмак, Токмацький район, Приазовський район, Якимівський район, Мангушський район, Волноваський район, Нікольський район.

Нагадаємо, що учасники конкурсу змагатимуться у 2 вікових категоріях: 6 – 9 років та 10 – 14 років. Сам конкурс відбуватиметься у 4 етапи. Перший з них – відбірний тур – проходитиме в усіх географічних локаціях 31 березня та 1 квітня. Однак заявки потрібно встигнути подати до 25 березня включно. Цей же день є останнім строком і для прийняття фонограм для виступів. Півфінали конкурсу пройдуть у кожному районі та місті 28 квітня, а фінали – 26 травня.

Нарешті, суперфінал конкурсу заплановано на 2 липня, у Бердянську. Як повідомив Владислав Шалєєв, наразі ведуться перемовини з Ігорем Кондратюком, ведучим „Караоке на майдані”, щодо його залучення до складу журі конкурсу, яке визначить суперфіналістів в обох вікових категоріях.

Прес-служба мерії

 


Партнерские новости:
Читайте также:Партнерские новости:

Loading...

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.