Доска объявлений Бесплатка БердянскЗ 4 по 6 травня у Бердянську проходитиме I Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Чарівні мелодії»

3.05.2018, 15:57    просмотров: 888

Як повідомляє прес-служба мерії, з 4 по 6 травня у Бердянську проходитиме I Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Чарівні мелодії»

 

Засновниками Конкурсу є Національна всеукраїнська музична спілка, Дніпропетровська регіональна організація Національної спілки композиторів України та відділ культури м. Бердянська. Метою конкурсу є виявлення здібних, обдарованих, талановитих дітей, юнацтва та молоді; об’єднання спільних видів мистецтв на основі сучасних творчих проектів, що дає розкриття творчих здібностей молоді; виявлення та підтримка кращих дитячих і молодіжних художніх колективів та окремих виконавців, створення умов для піднесення художнього рівня та удосконалення виконавської майстерності; популяризація європейської та світової класики, кращих музичних зразків композиторів-сучасників у творчості дітей, юнацтва та молоді тощо.

Прослуховування та оцінювання конкурсантів буде здійснювати Журі у складі провідних музикантів вокального і інструментального жанрів, композиторів, музикознавців, музично-громадських діячів і видатних педагогів України, членів Всеукраїнської Національної музичної спілки та Національної спілки композиторів України.

Конкурсанти змагатимуться у двох блоках за номінаціями:

1 блок — Музичне мистецтво (вокал, інструментальний жанр, композитори-виконавці та музично-теоретична композиція);

2 блок — Хореографічне, театральне, образотворче мистецтво.

Конкурсна програма проходитиме 4 та 5 травня у міському Палаці культури. А 6 травня об 11:00 відбудеться гала-концерт. А передуватимуть йому безкоштовні майстер-класи з аквагриму, хламмейду, художньої графіки, техніки плутанина, розпису гіпсових фігурок та багато іншого. Початок о 9:30.

 


Партнерские новости:


Загрузка...

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.