Доска объявлений Бесплатка Бердянск

Концерт, холі паті, безкоштовні фотозони, виступ команди Ліги сміху та багато іншого на святкуванні Дня молоді в Бердянську

20.06.2018, 09:44    просмотров: 473

Як повідомляє прес-служба бердянської мерії, 24 червня о 18:00 на Приморській площі відбудеться загальноміський захід «Ми-українці!». Організаторами заходу виступають відділи сім'ї, молоді та спорту і культури виконавчого комітету Бердянської міської ради та ГО «Сяйво надії».

 

Розпочнеться захід із заїзду байкерів та концерту за участю талановитої молоді м. Бердянськ. У рамках святкування також відбудеться Холі паті, виступ віце-чемпіонів Всеукраїнської Ліги сміху у складі команди «Заїнька» (автори серіалу «Пацики» на каналі ICTV Віктор Іваницький та Віталій Гончаренко) та учасників Запорізької Ліги сміху - команда «Разбойники».

На бердянців та гостей міста також чекатимуть дискотека, фаєр-шоу та феєрверки. Протягом заходу на Площі будуть розміщені 15 безкоштовних фото-зон - ростові квіти, гігантська книга, морські мотиви, оскар, моя казкова Україна та ін., де можна буде зробити пам’ятні знімки.

У програмі заходу також святковий ярмарок з витворами мистецтва від майстринь міста Бердянськ та консультації з косметології.

 


Партнерские новости:

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.