Доска объявлений Бесплатка БердянскВ Бердянську стартує XV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно

5.11.2018, 13:03    просмотров: 221

5 листопада стартує XV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA в місті Бердянськ. 

 

Серед майданчиків для показів і обговорень фільмів – Бердянський Державний Педагогічний Університет, школи та гімназії міста, медичний коледж і Бердянський машинобудівний професійний ліцей, Міський клуб «Співдружність» та Юн-прес, Бердянський центр дитячої та юнацької творчості, клуб УТОС.

Головна тема цьогорічного фестивалю має назву «Рівні рівності» та присвячена суспільним викликам, пов’язаним з поняттям рівності. Це пропозиція подискутувати про поширені стереотипи та визначити, як сповідувати практики рівностів нашому повсякденні, зрештою – «виміряти» рівні рівності. Ключова кінопрограма присвячена групам людей, які найчастіше стикаються з нерівністю, зазнають дискримінації в суспільстві та є недостатньо репрезентовані в медіа. Фестиваль пропонує відвідувач(к)ам подивитись на питання нерівності з різних позицій –не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії.

Як і минулого року Фестиваль у Бердянську  5 листопада о 13-00 відкриває вулична акція кухня-рівності. Ми запрошуємо всіх завітати до нас в гості на нашу «кухню», яка проходитиме в центрі міста під відкритим небом, щоб поласувати разом смаколиками та спробувати «знайти» рівні рівності. 

А о 17-00 ми запрошуємо вас на фільм-відкриття «Сієва», який є інтимним та поетичним поглядом на ніжний різновид вуличого танцю.(Місце проведення - Бердянський державний університет, вул. Шмідта ,4 , 1 корпус)

 

Протягом тижня ми запрошуємо вас завітати на фестивальні події:

 

6 листопада 

13-00 –14-00 - створення «Loesje» на тему «Рівні Рівності». Ви навчитесь створювати незвичайні написи на важливі теми. А зі створених разом «Loesje» ми зробимо наліпки, які и зможете забрати собі на пам`ять на наступних показах. (Місце проведення: БДПУ Факультет філології та соціальних комунікацій, вул. Горького 19)

15-00 – 16-30 – воркшоп із декорування еко-сумок. Сумки створені під час воркшопу ви зможете забрати із собою (Місце проведення:Центр дитячо-юнацької творчості ім. Є. Руднєвої, пр.Праці, 24/56) 

 

7 листопада

12-00-13-30 - Фільм «Явних проявів немає» (режисерка Аліна Горлова) простежує шлях жінки, яка повернулася з війни, від початку її реабілітації до виходу на роботу. Стрічка перемогла в номінації DOCU/ПРАВА, а також отримала приз від Української Гельсінської спілки з прав людини та від видання CurrentTime. (Місце проведення:Бердянський державний університет, Факультет філології та соціальних комунікацій, вул. Шмідта ,4 , 1 корпус)

15-00-16-30 - воркшоп із декорування еко-сумок. Сумки створені під час воркшопу ви зможете забрати із собою (Місце проведення:Центр дитячо-юнацької творчості ім. Є. Руднєвої, пр.Праці, 24/56)

18-00-19-00 – Фільм «Дорослі» розповідає історію Аніти, Ріти, Рікардо та Андрес, які уже 40 років ходять у школу для дітей із синдромом Дауна, але прагнуть більшої незалежності.(Місце проведення:Центр дитячої та юнацької творчості, вул. Ля-Сейнська, 2, ауд 33)

 

8 листопада

13-00-14-30 – Фільм «Діти териконів». Ця стрічка показує як руйнівні наслідки бідності, так і надію, що її можна знайти навіть у найбільш неочікуваних місцях. (Місце проведення:Бердянський машинобудівний професійний ліцей вул.Володимира Довганюка, 76)

 

11 листопада

12-00-14-00 -  Фільм «Проект Бабця» – семирічне дослідження про те, як три молоді чоловіки приймають свою культурну спадщину через надзвичайні життя своїх бабусь: англійської шпигунки, танцівниці з нацистської Німеччини й угорки-комуністки, яка пережила Голокост. (Місце проведення:Міський молодіжний клуб «Співдружність», вул. Ля-Сейнська, 56)

 

12 листопада

12-00-14-00 - Фільм-спостереження за життям 10-річного Олега та його бабусі Олександри в селі на лінії фронту «Віддалений гавкіт собак» (режисер Сімон Леренґ Вільмонт) отримав приз глядацьких симпатій на Docudays UA-2018. Крім того, стрічка озвучена тифлокоментарем, що робить її доступною для незрячих глядачів та глядачок. (Місце проведення:Клуб УТОС

вул.Свободи 92/5)

 

13 листопада

16-00-18-00 – Фільм «Дякую за дощ», якийпроливає яскраве світло на рух за кліматичну справедливість і на дуже різні світи, в яких він існує.(Місце проведення: Юн-прес пр.Праці, 24/56)

17-00-18-00 – Фільм «Дорослі» проісторії людей, що вже 40 років ходять у школу для дітей із синдромом Дауна, але прагнуть більшої свободи та незалежності. (Місце проведення: Червоний хрест вул. Привокзальна, 42)

 

17 листопада

12-00-14-00 - фільм-переможець національного конкурсу «Вєаюфром». (Місце проведення:Медичний коледж вул. Італійська (Дюміна), 66/28)

 

18 листопада

12-00-14-00 – фільм-закриття «Жінка в полоні». У фільмі простежений шлях головної героїні Маріш назад до свободи.(Місце проведення:Міський молодіжний клуб «Співдружність», вул. Ля-Сейнська, 56)

 

Вхід на всі заходи вільний.

Організатори:

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Громадська організація «Південь»

Благодійна організація «Фонд милосердя та здоров’я»

ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв»

 


Партнерские новости:Loading...Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.