Розпочато прийом заявок на вокальне талант-шоу «Кращий голос Бердянська. Діти»

7.03.2017, 17:33    просмотров: 690

Комунальне підприємство «Аншлаг» розпочало активну підготовку до проведення масштабного вокального талант-шоу «Кращий голос Азову. Діти». Головна мета - виявлення і підтримка обдарованих дітей, розвиток вокального мистецтва в регіонах

Проект охоплює 5 районів: Бердянський, Приазовський, Мангушський, Якимівський і Приморський. У кожному з них він отримує свою назву, у випадку з Бердянськом і Бердянським районом воно звучить як: «Кращий голос Бердянська. Діти».

Талант-шоу проводиться під патронатом народних депутатів Олександра Пономарьова, Сергія Валентірова та Дмитра Лубинця. Терміни проведення заходу 3 місяці.

У кожному районі створюється Оргкомітет, відповідальний за підготовку (крім Приморського району, так як там конкурс уже проведено і визначені переможці, вони приїдуть тільки на Суперфінал).

Комунальне підприємство «Аншлаг» по Бердянську та Бердянському району вже розпочало активний набір учасників у двох вікових категоріях: від 6 до 9 років і від 10 до 14 років.

Прийом заявок і фонограм для відбіркових турів від учасників проходитиме до 28 березня включно. Заявку можна відправити на електронну адресу: golosberdyansk@gmail.com або заповнити у каб. №24 міського Палацу культури ім. Т.Г. Шевченко по буднях з 8-00 до 17-00. Телефони для довідок: (050) 047-19-03 або (067) 613-92-00.

Скачати заявку

 

Детально про вокальне талант-шоу «Кращий голос Азову. Діти».

Талант-шоу проводиться в 4 етапи.

1 етап - Відбіркові тури або «сліпі» прослуховування - проводяться в районних центрах. Дата - 2 квітня 2017 року. Місце проведення талант-шоу в Бердянську — попередньо ЦКіМ «Нафтохімік».

Вже визначено Наставників, які будуть відбирати учасників у свої команди на «сліпих» прослуховуваннях. Це Наталя Добряк, Оксана Черкез та Ігор Денега.

В рамках відбіркових турів Наставники відберуть у свої команди по 6 чоловік: 3 учасники молодшої вікової категорії та 3 - старшої. Разом в Півфінал талант-шоу проходить 18 учасників.

Протягом місяця Наставники займаються зі своїми вихованцями, готують їх виступ в півфіналі.

2 етап шоу - Півфінали - проводяться в районних центрах. Дата - 29 квітня 2017 року. Місце проведення в Бердянську — попередньо МПК ім. Т.Г. Шевченка.

Для суддівства в півфіналі запрошуються неупереджені члени журі, вони оцінюють виступи учасників і роботу Наставників.

За результатами в Фінал проходять по два учасники з команд кожного Наставника - 1 учасник молодшої вікової категорії і 1 - старшої. Разом - 6 фіналістів.

На наступний день після півфіналу стартує онлайн-голосування, щоб визначити переможців шоу на думку глядачів.

В рамках підготовки до Фіналу команда журналістів знімає сюжети про кожного з фіналістів, щоб транслювати їх на Фінальному концерті.

3 етап шоу - Фінали - проводяться в районних центрах. Дата - 27 травня 2017 року. Місце проведення в Бердянську - МПК ім. Т.Г. Шевченко.

Неупереджена суддівська комісія (та ж, що і в півфіналі) визначає переможців - 1 в молодшій віковій категорії та 1 в старшій. Додатково нагороджуються переможці за підсумками онлайн-голосування.

4 етап шоу - Суперфінал. Дата проведення - 03 червня 2017 року - День відкриття курортного сезону в Бердянську. Місце проведення - Приморська площа - глядачів і учасників чекає барвисте і яскраве шоу, включаючи виступ зірки української естради.

Переможці за результатами талант-шоу, проведених у всіх 4-х районах, приїжджають до Бердянська, щоб поборотися за звання переможців вокального талант-шоу «Кращий голос Азову. Діти». Суддівська комісія присвоює ці звання двом учасникам - 1 молодшій віковій категорії та 1 - старшої.Читайте также:Партнерские новости:

Loading...

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.