Доска объявлений Бесплатка БердянскБердянские депутаты приняли обращение к руководству страны с просьбой не прекращать аналоговое телевизионное вещание

26.06.2018, 11:29    просмотров: 1304

На состоявшейся сегодня, 26 июня, внеочередной сессии бердянского городского совета депутаты приняли обращение к руководству Верховной Рады, главе Кабмина и председателю Национального совета по вопросам телевидения и радиовещания. Это обращение вызвано стремлением сохранить в городе вещание коммунальной телекомпании «ТВ-Бердянск» и частной телекомпании «ЮГ», которые не смогут выходить в эфир в случае прекращения аналогового вещания. 

В преддверии предстоящих выборов вопрос имеет политическое значение, откуда и такая обеспокоенность. 

 

 

Вот текст обращения:

 

 

«Голові Верховної Ради України    

Парубію А.В.

Прем’єр-міністру України

Гройсману В.Б.

Голові Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення 

Артеменку  Ю.А.

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Бердянської міської ради 

Вельмишановні панове!

 

Враховуючи наявну інформацію, поширену центральними органами виконавчої влади України, стосовно можливого припинення аналогового телевізійного мовлення у зв’язку із переходом на цифровий стандарт мовлення на всій території України у липні-вересні 2018 року, звертаємось з таким.

На території міста Бердянськ Запорізької області працює два місцевих телеканали: КП «Бердянська міська телекомпанія «ТБ - Бердянськ» Бердянської міської ради» та товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Юг», які згідно з ліцензіями Національної ради з питань телебачення та радіомовлення вже більше 20-ти років здійснюють ефірне аналогове телевізійне мовлення, виробляючи якісний програмний продукт, забезпечуючи мешканців громади всебічною та об’єктивною інформацією, в тому числі щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.Бердянська міська рада є засновником одного з телеканалів, сприяє розвитку інформаційної мережі шляхом створення конкурентних умов, виділення коштів з бюджету на висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування, органів самоорганізації населення, виготовлення культурологічних, дитячих, науково-просвітницьких, освітніх, історичних програм. На телеканалах працюють високопрофесійні фахівці, за роки роботи набуто значного досвіду, у творчому доробку – значна кількість ще не реалізованих ідей.

У зв’язку із можливим припиненням аналогового телевізійного мовлення у липні-вересні 2018 року значна частина Бердянської громади буде позбавлена конституційного права на отримання інформації.

Крім того, державою не створено повноцінних умов для переходу українських телемовників з аналогового до цифрового формату шляхом надання вільних частот. Зазначені місцеві телеканали, зокрема, комунальної форми власності, є реальними претендентами на здобуття права мовлення у цифровому стандарті. 

У 2011 році обидва місцевих телеканали були несправедливо позбавлені права на роботу в цифровому стандарті під час проведення відповідного конкурсу. Жодна з компаній-переможців конкурсу, які отримали право на місцеве мовлення, потіснивши місцеві бердянські ТРК, так і не розпочала транслювати програми про місцеві події. 

На разі, відсутність повноцінних альтернатив щодо переходу з аналогового на цифрове мовлення ставить під загрозу подальше функціонування та розвиток місцевих телевізійних каналів, зокрема КП «ТБ-Бердянськ», та майбутнє трудових колективів.

З урахуванням викладеного, ми, депутати Бердянської міської ради, звертаємося до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення з проханням розглянути можливість відтермінування запровадження цифрового стандарту телевізійного мовлення в Україні і, зокрема, у м. Бердянськ, до моменту створення відповідних конкурентних умов, а також проведення прозорого та неупередженого конкурсу на здобуття права мовлення телеканалами у цифровому стандарті.

 

З повагою, депутати Бердянської міської ради VII скликання»

 

В тему:

Бердянские власти испугались, что могут потерять важный агитационный ресурс перед выборами


Партнерские новости:Loading...Читайте также:


Комментарии  

 
+5 #1 oksanakharchenko 26.06.2018 15:42
Ну хоть 6 депутатов не проголосовали. Об отмене аналогового ТВ уже давно говорили. Так что-же не закупили оборудование, даже тот же частный ресурс? Технологии на месте не стоят, а тут целый горсовет позорится таким обращением. Пусть еще в Укрпочту обратятся, перейти на голубей - голубями вообще дешево письмо отправлять
Сообщить модератору
 

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.

Партнерские новости

Loading...