Доска объявлений Бесплатка БердянскБердянська делегація зустрілась з Юлією Тимошенко

14.11.2018, 18:45    просмотров: 1571

9-го листопада Юлія Тимошенко з робочим візитом відвідала Запорізьку область. Після зустрічі з запорізькими студентами та ознайомленням з роботою “Мотор Січі” Юлія Тимошенко поспілкувалась з мешканцями області в Пологах. З лідером “Батьківщини” зустрілись і бердянці. Основні тези з виступу Юлії Тимошенко та прес-конференції лідера “Батьківщини”.

 

Війна

Деокупація Донбасу та повернення Криму можливі лише за умови наявності сильної армії та принципової позиції на дипломатичному рівні. Юлія Тимошенко переконана, що переговорний процес повинен ґрунтуватись на Будапештському меморандумі. Для визначення конкретних заходів для завершення війни Юлія Тимошенко створила Воєнний кабінет. До його складу увійдуть військові та експерти. Експертні групи вже розпочали роботу з розробки нової воєнної доктрини. Юлією Тимошенко поставлено завдання розробити комплекс реформ в Збройних силах, Військово-морському флоті,  заходів для впровадження стандартів НАТО і т.д. Всього нараховується понад 50 експертних груп, які вже працюють у Воєнному кабінеті.

 

Повне економічне та політичне перезавантаження країни.

Існуюча політична система вичерпала себе. В свої перші сто днів в якості Президента України Юлія Тимошенко ініціює Всенародне обговорення проекту нової Конституції. Парламентські вибори вже мають відбутись за новою системою. Це виключить можливість збереження існуючих нині кулуарних домовленостей по різноманітних форматах коаліції — переможець виборів нестиме пряму відповідальність за ситуацію в країні.

Перезавантаження правоохоронної системи дозволить відновити Верховенство права в Україні. Принципово новий підхід до судочинства відновить справедливість ухвалюваних рішень в судах.

 

Приватизація

Хаотична і необдумана приватизація стратегічних підприємств буде припинена. Близько 40% ключових підприємств країни перебуватимуть у державній власності. Це стосується енергосектору, оборонних відомств — всіх установ, які впливають на економічний стан в країні. Юлія Тимошенко заявила, що стратегічні для країни підприємства будуть реприватизовані.

 

Тарифна політика

Не зважаючи на жорстку критику з боку президентських сил, Юлія Тимошенко переконана, що здатна знизити тарифи на газ. Ліквідація монополіста, переорієнтація українського газу для потреб населення дозволить полегшити тарифний тягар для українців.

 

Церква і віра

Юлія Тимошенко підтримує ідею створення в Україні єдиної помісної церкви. Віра повинна стати об'єднавчим фактором для українців. Силовий варіант вирішення питання — виключений.

 

Розвиток освіти та науки

Зберегти молодь в Україні — одне з ключових завдань, яке належить вирішити наступному Президенту України. Для цього необхідно реалізувати весь спектр економічних та політичних кроків, які передбачаються Новим курсом Юлії Тимошенко. Паралельно необхідно вкладати кошти в розвиток вітчизняної освіти та науки. За інтелектуальним потенціалом Україна ще залишається в лідерах серед європейських країн. Це один з небагатьох пунктів, де наша держава посідає гідне місце. Тому розвиток освіти та науки сприятимуть піднесенню вітчизняної економіки.

За оцінками правоохоронців на зустріч з Юлією Тимошенко прийшли близько 5 тисяч чоловік. Бердянська делегація на чолі з лідером окружного осередку Григорієм Патеєм подякувала Юлії Тимошенко за її принципову позицію і побажали перемоги на виборах Президента України. Вдалось обговорити і політичну ситуацію, яка склалась в Бердянську. Юлія Володимирівна відзначила, що після перемоги на виборах та формування професійної команди на місцях, Бердянськ може розраховувати на державну підтримку в розвитку курортної сфери. В завершенні візиту, керівництво партійного бюро області, на згадку презентували Юлії Володимирівні символічний презент — картину із зображенням лідера “Батьківщини” та Маргарет Тетчер.

 

Катерина Гогунська

заступник голови окружного штабу ВО “Батьківщина

 


Партнерские новости:


Загрузка...
Читайте также:


Комментарии  

 
+8 #1 stalker5505 14.11.2018 19:24
Поддерживать тимоху (после всего ею сделанного и набреханного) могут либо совсем тупые, либо абсолютно бессовестные.
Сообщить модератору
 

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.

Партнерские новости

Loading...