Доска объявлений Бесплатка БердянскВлада змінить законодавство про воєнний стан, але не скасує вибори, – експерт

26.11.2018, 12:00    просмотров: 814

На закритому позачерговому засіданні Верховної Ради народні депутати підтримають пропозицію Петра Порошенка про введення воєнного стану лише за однієї умови – якщо буде змінено законодавство про правовий режим воєнного стану і скасовано норму, яка забороняє проведення президентських і парламентських виборів. 

Таку думку в коментарі виданню ІНФОРМАТОР висловив політичний експерт Мар’ян Ощановський. 

 

«Рішучість, з якою сьогодні члени РНБО і, зокрема, Петро Порошенко заявили про необхідність запровадження воєнного стану однозначно свідчить про те, що воєнний стан буде введений у будь-якому випадку. Інакше, якщо Верховна Рада не підтримає пропозицію Порошенка, гарант опиниться в програшній ситуації. Тому, коли президент приймав рішення про воєнний стан, на той момент, швидше за все, вже були домовленості у парламенті, що більшість підтримає його пропозицію», – сказав він. 

На думку експерта, компромісом між президентом і парламентською більшістю можуть бути домовленості про внесення змін до чинного законодавства, які б дозволяли проведення президентських і парламентських виборів після введення воєнного стану. 

«Закон про правовий режим воєнного стану забороняє проведення виборів. При теперішньому розкладі сил у Верховній Раді президенту буде вкрай важко зібрати голоси за введення воєнного стану, якщо будуть скасовані вибори. Ймовірніше за все, 26 листопада на закритому засіданні Ради спочатку будуть проголосовані зміни до законодавства, які скасують заборону на проведення виборів, а вже потім депутати підтримають звернення Порошенка про воєнний стан», – припустив він.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Андрій Парубій скликає депутатів для голосування за воєнний стан у зв’язку з атакою Росії на ВМС України в Азовському морі.

 

Источник: informator

 


Партнерские новости:


Загрузка...
Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.

Партнерские новости

Loading...