Доска объявлений Бесплатка БердянскВперше в історії Бердянськ відвідали одразу два члени Парламенту Великої Британії. Обидва – в недавньому минулому міністри уряду.

22.12.2018, 11:52    просмотров: 1102

У п’ятницю, 21 грудня, вперше в історії міста до Бердянська завітала спільна делегація парламентарів України та Великобританії у складі: Олексій Рябчин - народний депутат України від ВО «Батьківщина», Світлана Заліщук - народний депутат України, член фракції БПП у Раді, Джон Віттінгдейл - член Парламенту Великобританії від консервативної партії, голова британсько-української багатопартійної групи дружби з Україною в Парламенті Великої Британії, міністр у справах культури, ЗМІ та спорту у 2015-2016 роках та Майкл Феллон - член Парламенту Великобританії, також консерватор, в недавному минулому - міністр оборони Великобританії у чотирьох урядах поспіль, спочатку в уряді Девіда Кемерона, а потім – у Терези Мей (2014-2017 рр).

 

Помічник народного депутата України Сергія Соболєва, голова ради  Бердянської окружної організації ВО "Батьківщина“ Григорій Патей зустрів делегацію в Бердянську та організував тут ряд зустрічей парламентарів двох країн.

Візит розпочався із зустрічі парламентарів з представниками Асоціації рибопромислових підприємств України в офісі керівника РКП "Маяк" Валентини Бондар. Азовські риболови продовжують бити на сполох – все менше часу залишається до початку 2019 року, в якому Росія може отримати Азовське море в необмежене володіння. Завдяки відсутності в уряді України єдиної точки зору на підписання угоди з Росією стосовно риболовних квот, документ, який би захищав права українських рибопромисловиків та обмежував Росію в експлуатації рибних ресурсів Азову, досі не підписано. Галузь залишається у невизначеності. Без хоч якоїсь угоди, та в умовах панування російських військових кораблів на Азові, жодне з понад 50 українських риболовних суден не вийде в море після Нового року. Без роботи залишиться близько 30 тисяч осіб в морі та на березі.

Наступною точкою візиту став Бердянський морський торговельний порт, на території якого парламентарі мали змогу побачити результати  будівництву моста у Керченській протоці, яке призвело до фінансових втрат та фактичного контролю над трафіком Азовським морем з боку Росії.

Що може протиставити Україна агресії Росії на морі та узбережжі Азову, чи може йтись про «коридор» до Криму, які напрямки спільної діяльності військових України та Великобританії зараз найважливіші - про це йшлося під час зустрічі Олексія Рябчина, Світлани Заліщук, Григорія Патея, Джона Віттінгдейла та Майкла Феллона колишнього міністра оборони Великобританії у 2014-2017 рр. з військовим керівництвом України. Зустріч парламентарів з військовими була присвячена вивченню стану небезпеки, що викликана діями Росії в Азовському та Чорному морях, необхідності розширення програм допомоги уряду Великобританії ЗСУ та, зокрема, підрозділам морської піхоти.

З огляду на те, що в цей же день Державний секретар з питань оборони Великої Британії Гевін Вільямсон, що перебував в Україні з робочим візитом, та Міністр оборони України Степан Полторак зустрілись в Одесі, де серед інших питань, приділили увагу протидії агресії Росії на морі, стає зрозумілим, що Великобританія отримає дуже багато інформації для формування своєї політики у нашому регіоні.

 

Прес-служба Бердянської організіції ВО “Батьківщина“

 


Партнерские новости:


Загрузка...
Читайте также:


Комментарии  

 
0 #1 stalker5505 22.12.2018 21:56
Мелкобритам, бывшим владыкам морей, тоже в порту кусочек под базу хочется? ))
Патей, смотри, не потей, когда пиндосам и мелкобритам задницы вылизываешь. ))
Сообщить модератору
 

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.

Партнерские новости

Loading...