Доска объявлений Бесплатка Бердянск«Новий курс» України — Сергій Соболєв розповів бердянцям основні програмові заcади Юлії Тимошенко

27.03.2019, 14:19    просмотров: 1381

25-го березня з робочим візитом Бердянськ відвідав заступник голови фракція “Батьківщина” Сергій Соболєв. Голова окружного осередку партії Григорій Патей спільно з довіреною особою Юлії Тимошенко Миколою Ільїним організували цикл зустрічей бердянців з впливовим політиком. 

 

 

Повернення єдиного податку для аграріїв — запорука відновлення вітчизняного сільгоспвиробництва

Серію зустрічей Сергій Соболєв розпочав в с. Дмитрівка Бердянського району зі спілкування з місцевими аграріями. Проблеми агропромислового комплексу, Юлія Тимошенко, в якості Прем'єр-міністра вже успішно вирішувала і робітники сільського господарства підтверджують ефективність цих реформ. Встановлення податку за один гектар землі поставить в рівні умови всі фермерські господарства, що дозволить вивільнені кошти спрямувати на розвиток галузі. Це перший і один з ключових кроків, який має зробити нова влада в сільському господарстві. 

Як і більшість пересічних громадян, дмитрівців хвилювали питання тарифної політики, ускладнення процедури призначення субсидій, медична реформа та ін. проблеми. З приводу тарифів, Сергій Соболєв детально пояснив, як українські олігархи, за рахунок схеми “Роттердам+”, формування тарифів на електроенергію збільшують свої статки в десятки разів. І вся відповідальність за такі рішення лежить безпосередньо на нині діючому Президенті, який не тільки контролює більшість у Верховній Раді, а й має частку бізнесу в енергетичних компаніях Ріната Ахметова. Запроваджена реформа медицини також не витримує критики.

- Телемедицина в селах - це приблизно те ж саме, як і "лікування" Кашпіровського через екран. Ми порахували, 4 мільярди, які були виділені з бюджету на телемедицину, дозволили б придбати по одній швидкій допомозі з апаратурою в кожен район! Що було б ефективніше для порятунку людських життів, очевидно без зайвих слів, - заявив на зустрічі Сергій Соболєв.

 

Справжня медична реформа має запровадити страхову медицину

Якою має бути медична реформа в Україні, Сергій Соболєв детально охарактеризував під час зустрічей з медиками Бердянська. В психоневрологічному диспансері та стоматологічній поліклініці, заступник голови фракції “Батьківщина” пояснив, якою має бути реформа в галузі охорони здоров'я за програмою Юлії Тимошенко.

- Кваліфіковані медичні послуги за європейськими цінами і українським рівнем доходів — свідоме знищення народу. Саме такий підхід в наданні спеціалізованої медичної послуги передбачено запровадженою реформою. Ми переконані, що в Україні необхідно застосувати європейську медичну модель — стовідсоткова страхова медицина, за якою частину послуг сплачує держава, роботодавець і сам пацієнт. Це цивілізаційна модель і вона найбільш прийнятна для нашого суспільства, - повідомив Сергій Соболєв.

 

Відсутність перспектив — основна причину виїзду молоді закордон

Від проблем аграріїв та медицини до нагальних питань освіти та молодіжної політики — в стінах “Бердянського державного педагогічного університету” Сергій Соболєв поспілкувався з викладачами та студентською молоддю. Сергій Соболєв відзначив, що основним завданням нового Президента має стати повернення молоді з-за кордону і збереження молодих спеціалістів від виїзду з України. Реалізувати це можна лише за умови стрімкого підвищення соціальних стандартів, створення нових робочих місць та гідної зарплатні. Крім того, необхідно знизити відсоткові ставки для кредитів під житло. Реалізація цих та інших пунктів передбачені Новим курсом, який запропонувала кандидат в Президенти Юлія Тимошенко. 

Крім того, Сергій Соболєв, як член наглядової ради БДПУ сприяє виділенню коштів на завершення будівництва нового корпусу університету. Під час зустрічі, відповідаючи на запитання, народний депутат відзначив, що дане питання перебуває під його особистим контролем. Відповідні запити вже направлено до Кабінету міністрів. 

 

Розвиток автомобільного, залізничного та авіаційного сполучень — запорука успішного розвитку Бердянська як курорту

Перспективи Бердянська як курорту обговорили на зустрічі Сергія Соболєва з працівниками туристичної сфери та залізничників. Аварійний стан траси Запоріжжя-Бердянськ ставить під сумнів успішність курортного сезону 2019. Тому, першочерговим завданням для місцевого народного депутата і обласного керівництва мав би стати ремонт цієї дороги. Однак, у представників влади пріоритети дещо інші. 

Якість пасажирських перевезень “Укрзалізниці” не витримує критики. Офіційні “переможні” заяви керівництва підприємства та вищих державних посадовців суттєво відрізняються від реальної картини. Комфорт пасажирів і пересування в українських потягах, практично несумісні поняття. При тому, що тарифи зростають постійно, а сервіс залишається на одному і тому ж рівні. 

Послуги вантажних перевезень також вкрай незадовільні. Недостатня кількість локомотивної тяги, корпоратизація вагонів, відсутність електрифікованих ділянок на залізниці (це одна з ключових проблем залізничного сполучення з Бердянськом). Ці та інші питання вимагають кардинальних рішень від державних чиновників, однак останні лише імітують реформаторську діяльність, тоді як ситуація на залізниці погіршується з кожним роком. 

Повноцінний розвиток курорту неможливий без авіаційного сполучення. Попит на авіаперевезення є, є і клієнтська база, однак для того, щоб цей напрямок був ефективним, відновлення роботи аеропорту недостатньо. Необхідно зацікавити відповідних клієнтів високим рівнем курортних послуг. Саме тому для реального впровадження ідеї “Бердянськ — альтернатива Криму” необхідно серйозно підвищити рівень послуг, які пропонуються гостям нашого міста. Для цього необхідно розробити комплексну програму розвитку туристичної сфери, для залучення державних коштів на їх фінансування. Нова влада на чолі з Юлією Тимошенко готова підтримати цю ініціативу і максимально сприяти виведенню на європейський рівень сезонний відпочинок в Бердянську. 

Цикл зустрічей Сергія Соболєва з бердянцями завершилась на заводі підйомно-траснпортного обладнання. Основні питання, які повторювались в різних колективах — це боротьба з корупцією, перспектива зниження тарифів, майбутнє Донбасу та Криму та ін. По кожному з цих блоків заступник голови фракції “Батьківщина” детально озвучив основні напрямки внутрішньої і зовнішньої політики, яка запроваджуватиметься за Президента Тимошенко. Подолання корупції можливе за незламної волі лідера держави та незалежності правоохоронних органів. Для переможного завершення війни необхідно вийти на рівень перемовин — Україна — США — Великобританія — Росія. Самі ці країни гарантували територіальну недоторканість нашій державі за умовами Будапештського меморандуму, тому лише на такому рівні можливе завершення війни на умовах відповідності міжнародному законодавству. 

 

Чи зможе пережити Україна ще 5 років війни та корупційного розгулу? Навряд. Тож, вибір 31-го березня кожен українець має зробити усвідомлено!

 

Прес-служба Бердянськї міської організації ВО «Батьківщина»

 


Партнерские новости:


Загрузка...
Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.

Партнерские новости

Loading...