Доска объявлений Бесплатка БердянскБердянская мэрия утверждает, что не «редактировала» запись онлайн трансляции сессии горсовета

3.07.2016, 12:16    просмотров: 1753

В газету «Город» пришло официальное письмо за подписью исполняющего обязанности городского головы Алексея Холода. В нем утверждается, что никто не редактировал запись онлайн трансляции, состоявшейся 30 июня сессии горсовета. Вот полное содержание письма.    

30.06.2016 року о 18.59 год. на онлайн-ресурсі газети  «Город» була розміщена стаття “Владимир Чепурной снова пытался убедить что он ничей, а запись онлайн трансляции сессии в исполкоме «отредактировали»” та 01.07.2016 р. о 11.49 “Одумались. На сайте Бердянской мэрии все-таки разместили запись онлайн трансляции сессии без «обрезки»” (автор Павло Іщук).

Вказані статті містять недостовірні відомості, які не відповідають дійсності, принижують честь та гідність міського голови Чепурного В.П. та працівників виконкому. А саме автор статті вказує на те, що запис он-лайн трансляції засідання 12 сесії міської ради була редагована. Якщо у автора виникли якісь підозри, щодо цього, як професійний журналіст він мав би як мінімум взяти коментар у спеціалістів, посадових осіб виконкому та перевірити даний факт. Чого згідно вимог професійної етики зроблено не було. Тому вважаємо, що автор умисно вводив в оману читачів.

Згідно ст. 37 Закону України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні” громадяни, юридичні особи і державні органи, а також їх законні представники мають право вимагати від редакції друкованого засобу масової інформації опублікування ним спростування поширених про них відомостей, що не відповідають дійсності або принижують їх честь та гідність.

Також згідно вимог чинного законодавства редакція зобов'язана в строк, що не перевищує одного місяця з дня надходження вимоги, опублікувати спростування і письмово повідомити заявника про строк і час публікації спростування у разі затримки або про відмову в його публікації, зазначивши підстави відмови.

Враховуючи викладене, звертаємось до Вас з вимогою спростувати поширені 30.06.2016 р. та 01.07.2016 р. відомості, що не відповідають дійсності, принижують честь та гідність посадових осіб органу місцевого самоврядування - міського голови Чепурного ВП. та працівників виконкому. Та довести до відома мешканців коректну інформацію. А саме, згідно правил роботи Youtube, коли припиняється ефір, його запис автоматично завантажується на офіційний канал Бердянської міської ради. Якшо трансляція тривала довго, а вона була 4 ч. 38 хв., ії обробка займає деякий час, як і при завантаженні звичайного відео, в даному випадку від 4 до 6 годин. Тому тільки на 20-00 год. 30.06.2016 року запис онолайн трансляції 12 сесії Бердянської міської ради VII скликання в повному обсязі було розміщено на офіційному каналі Бердянської міської ради. Крім цього, слід зазначити, виконком Бердянської міської ради лише зобов'язаний забезпечувати он-лайн трансляцію заходів, а не зберігати і надавати відео-записи трансляцій, тому для зберігання записів наразі використовується безкоштовний ресурс Youtube.

 

В.о. міського голови 0.0.Холод


Партнерские новости:


Загрузка...


Читайте также:


Комментарии  

 
+10 #1 Наблюдатель 03.07.2016 12:27
Ага и загружалась с конца. Как раз самое начало и не грузилось. Что-то раньше такого не припоминается.
Сообщить модератору
 
 
+2 #2 Артур 04.07.2016 19:01
Еще в ходе сессии , примерно в 11.00-11.45 трансляция начиналась с выступления мента Безрукова ! А начало сессии было удалено !
Сообщить модератору
 
 
+1 #3 slavin 04.07.2016 20:09
ХОЛОД ВКЛЮЧИЛ МОРОЗ
Сообщить модератору
 

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.

Партнерские новости

Loading...