Доска объявлений Бесплатка Бердянск

Обидва бердянські депутати не голосували вранці за арешт Онищенка

5.07.2016, 16:46    просмотров: 1438

Обидва народні депутати, які мешкають в Бердянську, не брали участь у сьогоднішньому голосуванні у ВР за зняття депутатської недоторканності і арешт народного депутата України Онищенка. Як повідомляє сайт ВР, під час цього голосування обидва депутати, один з яких є членом фракції БПП, а другий — депутатської групи “Воля народу” були відсутні на робочому місці.

Напередодні група бердянських активістів опублікувала у соцмережі Facebook листа, яким закликала нардепів проголосувати за арешт олігарха.

5 липня в Верховній Раді за згоду на затримання головного підозрюваного у "газовій справі" народного депутата Олександра Онищенка проголосували 265 парламентаріїв. Добро на його арешт дали  263 депутата, а за залучення підозрюваного до кримінальної відповідальності проголосували 275 парламентаріїв. 

За даними Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, знаходиться у Росії. 

САП підозрює депутата від групи “Воля народу” Онищенка,як одного з організаторів корупційної схеми із перепродажу газу, в скоєнні злочинів передбачених ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 205 КК, а також ч. 4 ст 28, ч. 5 ст. 191 КК. 

Генпрокурор  Юрій Луценко нагадав, що йдеться про нанесення державі збитків в сумі 1 млрд 613 млн 224 тисяч 251 гривень. Підозри, за його словами, підтверджуються фактом участі Онищенка в період діяльності злочинної організації у складі засновників ТОВ “Надрагеоцентр”, ТОВ “Фірма Хас” і ТОВ “Карпатнадраінвест”. В останній фірмі Онищенко був основним бенефіціаром. 

Прохання дати дозвіл на затримання і арешт депутата Луценко пояснив тим, що є ряд ризиків, зокрема, можливість ховатися від органів досудового розслідування та суду, можливість знищення або псування документів мають значення для встановлення обставин злочину. Можливість незаконного впливу на свідків та підконтрольних йому членів організованого злочинного угруповання. Можливість перешкоджати кримінальному провадженню використовуючи свої політичні зв'язки в органах держвлади".

 

Сергій Білоусов

portinfo.com.ua


Партнерские новости:

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.

Партнерские новости

Loading...