Доска объявлений Бесплатка БердянскПредставники Бердянщини депутати від “Батьківщини” Григорій Патей та Андрій Гогунський підкорили гору Афон

16.12.2016, 18:55    просмотров: 2336

Лідер міського осередку Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина” Григорій Патей та колега по партії, депутат Запорізької обласної ради Андрій Гогунський виконали завдання Юлії Тимошенко та отримали благословіння афонських старців на боротьбу за добробут України.

Представники Бердянщини депутати від “Батьківщини” Григорій Патей та Андрій Гогунський підкорили гору Афон

В жовтні лідер Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина” Юлія Тимошенко поставила перед Григорієм Патеєм та Андрієм Гогунським відповідальну місію — здійснити паломництво до  священної для всіх православних вірян гору Афон, що в Греції, та отримати благословіння старців на боротьбу за мир, добробут та процвітання України. 

Депутати відвідали сім афонських монастирів, приклались до мощей Марії Магдалини, Іоана Златоуста та інших святих. Три дні бердянці прожили життям монахів — знайомились з їх побутом, відвідували церковні служби, які починаються з 5-ї ранку, молились за добробут   нашого міста і всієї України. Паломники передали вітання афонським старцям від Юлії Тимошенко та освятили державний прапор та партійний стяг ВО “Батьківщина” зі словами благословення:

“Цей прапор освячений афонськими старцями на Святій Горі Афон 23 жовтня 2016 року для Божого благословення України в присутності депутатів від партії ВО “Батьківщина” Андрія Гогунського (Запорізької обласної ради) та Григорія Патея (Бердянської міської ради)”.

Крім того, афонські старці передали для Юлії Тимошенко освячену ікону Божої матері з Ісусом Христом на руках.

Наприкінці листопада Григорій Патей та Андрій Гогунський зустрілись з Юлією Тимошенко та передали лідеру ВО “Батьківщина” освячені дарунки афонських старців. Користуючись нагодою Григорій Патей запросив Юлію Володимирівну до Бердянська, яка пообіцяла в 2017 році відвідати наше місто. Крім того, політик закликала представників Бердянщини передавати до Києва основні проблеми, які найбільше турбують мешканців регіону і мають бути вирішені на загальнодержавному рівні. Команда “Батьківщини” докладе максимум зусиль, щоб всі побажання ініціативних українців були вирішені.

Освячені прапори займуть гідне місце в музеї ВО “Батьківщина”, а ікона Божої матері з Ісусом Христом на руках оберігатиме Юлію Володимирівну і буде постійно знаходитись в її робочому кабінеті.


Партнерские новости:Loading...Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.

Партнерские новости

Loading...