Доска объявлений Бесплатка Бердянск

У Бердяньку засуджено зловмисницю, яка незаконно виготовляла наркотичні засоби та надавала приміщення для їх вживання

12.01.2018, 18:06    просмотров: 405

У Бердяньку засуджено зловмисницю, яка незаконно виготовляла наркотичні засоби та надавала приміщення для їх вживання

 

На днях Бердянським міськрайонним судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевої жительки, яка обвинувачується у наданні приміщення для незаконного вживання наркотичного засобу та у незаконному виготовленні наркотичного засобу.

Так, під час обушку квартири обвинуваченої, правоохоронцями виявлено саму зловмисницю, яка на прохання наркозалежної особи виготовила наркотичний засіб, вживши його та дозволивши вжити вдома вищезгаданій особі.

Варто відзначити, що обвинувачена, мешканка одного з районів Бердянська, є раніше судимою за аналогічний злочин, покарання не відбула. Окрім цього своєю антисоціальною поведінкою створювала некомфортні умови для проживання власним сусідам.

Раніше до відділку поліції надходили скарги від сусідів обвинуваченої, оскільки з її будинку йшов специфічний запах, а також його відвідували нарокозалежні особи та особи, які зловживають алкогольними напоями.

Завдяки якісному забезпеченню процесуального керівництва та наполегливій позиції прокурора та справедливому розгляду справи Бердянським міськрайонним судом, обвинувачену засуджено до покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

 

Прес-служба прокуратури Запорізької області 

 


Партнерские новости:
Читайте также:Партнерские новости:

Loading...

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.