Доска объявлений Бесплатка Бердянск

На станції Бердянськ хулігани закидали камінням локомотив

23.04.2018, 10:38    просмотров: 659

Як повідомляє uz.gov.ua, 19 квітня о 09:40 на станції Бердянськ група молодиків, які знаходилися під дією наркотичних речовин, щебенем побила шибки в маневровому локомотиві ЧМЕ-3. Локомотивній бригаді, яка потрапила «під обстріл» хуліганів, довелося ухилятися від каміння, що летіло з різних боків. Лише дивом ніхто не постраждав.

 

Агресію 19-20-літніх хлопців, які в збудженому стані йшли колією, викликало зауваження, що це небезпечно для них, а також перешкоджає руху поїздів.

На допомогу залізничникам поспішив працівник воєнізованої охорони, який затримав молодиків і передав їх наряду поліції. За фактом злісного хуліганства порушено кримінальну справу. Розбишакам доведеться відшкодувати залізниці завдані їй збитки.

Нагадуємо громадянам, що несанкціоновані втручання в роботу залізничного транспорту тягнуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність, передбачену чинним законодавством. Перешкоджання стабільній роботі залізничного транспорту, створення загрози для життя залізничників є неприпустимими.

 


Партнерские новости:
Читайте также:Партнерские новости:

Loading...

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.