Доска объявлений Бесплатка БердянскВідкрито кримінальне провадження по факту неофіційних платежів, які брали у Бердянську за медичні огляди

3.01.2019, 10:19    просмотров: 1813

Бердянський міськрайонний суд ухвалою від 20 грудня арештував гроші, які слідство вилучило під час передачі медсестрі однієї з місцевих медустанов, повідомляють zp.nashigroshi.org.

Згідно з матеріалами справи, до Бердянського відділення поліції у 2018 році надійшло повідомлення, що працівники госпрозрахункового відділення №1 Комунальної установи міськради “Бердянське територіальне медичне об’єднання” під час проведення медичних оглядів приймають гроші від громадян у якості обов’язкового платежу, однак надалі не зараховують їх на рахунок установи.

З огляду на це слідство відкрило кримінальне провадження №12018080130000217 за ст. 190 кримінального кодексу (шахрайство), а згодом прокурор виніс постанову про проведення негласних слідчих дій у формі імітування обстановки злочину. Вже під час контролю за злочином, невказана медсестра у одному із кабінетів вказаної медустанови незаконно отримала від двох осіб 200 та 800 грн. Після цього у приміщення провели обшук під час якого виявили та вилучили, зокрема декілька медичних книжок з грошима усередині та ще частину грошей окремо.

Тож для забезпечення кримінального провадження, слідчий звернувся до суду з клопотанням про накладення арешту на вилучене майно. Суд клопотання задовольнив частково, не арештувавши печатки, оскільки їхнє вилучення повністю зупинить роботу відділення медустанови і позбавить громадян можливості отримувати довідки щодо проходження медичного огляду.

Окрім згаданої медсестри, слідчі також підозрюють невказаного лікаря. Інших ухвал за цим провадженням у судовому реєстрі знайти не вдалося.

КУ “Бердянське територіальне медичне об’єднання” керує з 2016 року Дмитро Єгоров, він же ліквідатор, бо установа з кінця 2018 року знаходиться у стані припинення.

Серед вилучених предметів були також журнал реєстрації виданих (отриманих) медичних довідок щодо придатності на керування транспортними засобами, журнал реєстрації видачі медичних довідок щодо придатності на отримання дозволу на носіння зброї.

 

Джерело: zp.nashigroshi.org

 


Партнерские новости:Loading...Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.