Доска объявлений Бесплатка БердянскУ Бердянську слідчі ДБР затримали працівника військомату під час отримання 450 євро за непризов на військову службу (оновлено)

14.02.2019, 11:12    просмотров: 1401

Слідчі теруправління Державного Бюро Розслідувань, розташованого у м. Мелітополі, за оперативного супроводу Управління захисту економіки у Запорізькій області, викрили військового комісара одного з комісаріатів на вимаганні від військовозобов’язаного 1200 доларів США за непризов на службу та видачу військового квитка. 

 

На початку лютого слідчими ДБР вже було задокументовано отримання військовим комісаром частини коштів у сумі 300 євро. 13 лютого, його затримали під час отримання наступної частини неправомірної вигоди у розмірі 450 євро. 

Військовий затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України за процесуального керівництва військової прокуратури Запорізького гарнізону.

Вирішується питання щодо повідомлення військовому про підозру в одержанні неправомірної вигоди, поєднаної з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Слідчі дї тривають.

Прес-служба Держваного Бюро Розслідувань

Якщо в інформації Державного бюро розслідувань не вказується де відбулося затримання, хоча це добре видно на знімках, то на офіційному сайті Оперативного командування "Схід" Збройних Сил України вже чітко вказано, що затримання відбулося у бердянському військовому комісаріаті

Повідомляється також ,що за даним фактом командувачем військ Оперативне командування "Схід" Збройних Сил України призначено службове розслідування.

У разі, якщо звинувачення у хабарництві підтвердиться, військовослужбовця буде позбавлено військового звання, звільнено з лав Збройних Сил України та притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства України.

 

 

 


Партнерские новости:Loading...Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.