Доска объявлений Бесплатка БердянскЗаключенный, которого обвиняют в изнасиловании бойца АТО в Бердянской колонии, прошел испытание на детекторе лжи

4.04.2019, 19:54    просмотров: 1427

Заключенный, которого правозащитники обвини в изнасиловании бойца АТО, отбывавшего наказание в Бердянской колонии, возмущен обвинениями в его адрес, вышедшими в публичную плоскость, и прошел тест на детекторе лжи. Как сообщает Администрация Государственной уголовно-исполнительной службы Украины, испытание показало полную невиновность осужденного. 

 

Вот официальное сообщение, которое размещено на официальном сайте Администрации Государственной уголовно-исполнительной службы Украины в Фейсбуке.

"УВАГА!!!

СПРОСТУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО ПОДІЙ У БЕРДЯНСЬКІЙ ВК-77

Останнім часом у суспільстві набули резонансу відомості, викладені деякими правозахисними організаціями і громадськими активістами, щодо нібито зґвалтування колишнього учасника АТО, який знаходився в державній установі «Бердянська виправна колонія (№77)», іншим засудженим цієї ж установи. Не дивлячись на те, що будь-яких доказів правдивості викладеної інформації у правозахисників та громадських активістів не було, вони розпочали у засобах масової інформації та на відкритих Інтеренет-ресурсах (https://www.youtube.com/watch?v=zEVvbPNtycI&feature=youtu.be, https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=267576720784428&id=100025963051862) розповсюджувати інформацію щодо причетності до вказаного тяжкого злочину засудженого М. (з етичних міркувань його прізвище не вказується), який утримується в державній установі «Софіївська виправна колонія (№55)», при цьому подаючи повне його прізвище, імя та по-батькові, звинувачуючи у вказаному особливо тяжкому злочині співробітників державної установи «Бердянська виправна колонія (№ 77)» та використовуючи болючу для суспільства тему АТО.

Після оприлюднення інформації щодо нібито зґвалтування колишнього учасника АТО, Державним бюро розслідувань (далі - ДБР) було розпочато кримінальне провадження, проводяться слідчі дії, під час яких адміністрацією державної установи «Бердянська виправна колонія (№ 77)» надається повне сприяння у проведенні об’єктивного та всебічного розслідування. Адже, у встановленні істини в цій справі зацікавлені не тільки Міністерство Юстиції України, Адміністрація ДКВС України та Південно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації, але і громадяни України.

За ініціативою засудженого М., який був вкрай обурений безпідставними звинуваченнями з боку деяких правозахисників та громадських активістів, що лунали на його адресу в засобах масової інформації та Інтернет-ресурсах, у рамках кримінального провадження було проведено дослідження на поліграфі (детектор брехні). При цьому засуджений М. наполягав на оприлюдненні результатів поліграфічного дослідження, які з його дозволу та отриманого дозволу слідчого органу, будуть надані широкому загалу. 

А зараз саме головне!!!

Проведене у рамках кримінального провадження дослідження на поліграфі показало повну непричетність засудженого М. до зґвалтування колишнього учасника АТО!!!

Безпідставними звинуваченнями засудженого М. деякими правозахисними організаціями та громадськими активістами було перетнуто межу! 

Адже багато введених в оману громадян також цілком поділяли думку та звинувачення в бік співробітників та засудженого М.

Зважаючи на це, засуджений М. подав зустрічну заяву до ДБР на осіб, які безпідставно звинувачують його у скоєнні особливо тяжкого злочину.

Таким чином, ми можемо зробити висновок, що так звані «борці за справедливість» не зупиняться ні перед чим задля свого «чорного піару» і, цинічно використовуючи болючу тему АТО, ведуть роботу із розхитування та дестабілізації оперативної обстановки в установах виконання покарань, нівелювання ролі адміністрації під час підтримання належного стану правопорядку в підпорядкованих установах.

Довідково: 

Наразі у Бердянскій ВК-77 проходять службу 6 співробітників, які мають статус учасників АТО

Адміністрація ДКВС УКРАЇНИ"

 


Партнерские новости:Loading...Читайте также:


Комментарии  

 
+13 #1 Какао 05.04.2019 14:14
А говорят, что атошников у нас не любят и презирают. А ведь любят то, ЛЮБЯТ !)))
Сообщить модератору
 

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.