Доска объявлений Бесплатка БердянскДиректор трьох бердянських рибодобувних підприємств обвинувачується у вчиненні відразу декількох кримінальних правопорушень

26.09.2019, 19:02    просмотров: 1218

Приморським відділом Бердянської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно директора 3-х підприємств рибодобувної промисловості м.Бердянськ, які здійснюють вилов, переробку та реалізацію рибної продукції, за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч.1 ст.249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду), ч.2 ст.345 (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків), ч.1 ст.364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми), ч.5 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

 

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що протягом січня – лютого підозрюваний, порушуючи чинне законодавство України, виловив незаконно з акваторії Азовського моря живі водні біоресурси, чим завдав державі збитки на суму 7,8 млн. гривень.

Крім того, останній перебуваючи на судні свого підприємства, умисно завдав працівнику правоохоронного органу легкі тілесні ушкодження при виконанні ним своїх службових обов’язків.

Також вказана особа, будучі директором декількох підприємств зловживаючи своїм службовим становищем, вчинив розтрату ввіреного йому майна, а саме водних біоресурсів, чим завдав збитку іншій юридичній особі на суму близько 700 тис. гривень

Під час досудового розслідування встановлено достатньо доказів причетності вищевказаної особи до ряду кримінальних правопорушень, злочинними діями якого завдано загальну шкоду державі та одному з приватних підприємств на суму близько 8,5 млн. гривень, а також завдано тілесних ушкоджень працівнику правоохоронного органу.

За результатами досудового розслідування обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до суду.

Від редакції: у повідомленні не зазначається прізвище керівника, але, як відомо редакції, мова йде про відомого у місті промисловика Володимира Череповського.  Зазначимо, що останній фігурує також ще у кількох справах, які зараз вже знаходяться на розгляді у Бердянському суді.   

 


Партнерские новости:


Загрузка...

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.