Доска объявлений Бесплатка БердянскМіліціонери затримали посадовця під час одержання ним хабара у розмірі 20 000 доларів

1.03.2013, 11:39    просмотров: 4767

За повідомленням ГУМВС України в Запорізькій області, 28 лютого 2013 року працівниками УДСБЕЗ ГУМВС України в Запорізькій області затримано на "гарячому" при отриманні хабара у розмірі 20 тис. доларів США директора одного з державних підприємств, підвідомчих Міністерству аграрної політики та продовольства України.

В ході проведених заходів встановлено, що фізична особа – підприємець, маючи у приватній власності автозаправну  станцію, розташовану в м. Бердянськ, звернувся до згаданого посадовця з проханням вирішення питання щодо приватизації ділянки, на якій розташована АЗС.

Чиновник, маючи намір на одержання хабара, повідомив підприємцю про необхідність передати йому грошові кошти у сумі 20 тис. доларів США за внесення завідомо неправдивих даних у матеріали інвентаризації землі, що перебуває у відомстві зазначеного підприємства, з метою подальшого відчуження земельної ділянки на користь підприємця.

28 лютого 2013 року о 11.00 год. посадовець, діючи умисно, отримав від приватного підприємця  першу частину хабара в розмірі 10 тис. доларів США.

Під час отримання грошей хабарника було затримано працівниками УДСБЕЗ ГУМВС України в Запорізькій області.

Наразі слідчим СУ ГУМВС затриманому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання хабара). Як відомо, санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна. Слідство триває.


Партнерские новости:


Загрузка...


Читайте также:


Комментарии  

 
+2 #1 Объясняю 01.03.2013 14:56
Фамилии в студию пожалуйте!
Сообщить модератору
 
 
+1 #2 Виктор 02.03.2013 10:10
Да, конечно, сейчас они взяли и выложили все.
Сообщить модератору
 

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.