У 2018 році 26 бердянських спортсменів отримуватимуть іменні стипендії

26.12.2017, 11:25    просмотров: 421

Про це на щотижневій апаратній нараді при міському голові розповів начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Вадим Шумілов. З 20 листопада по 10 грудня 2017 року проводився прийом клопотань на призначення грошових персональних виплат на 2018 рік.

 

 

Грошові персональні виплати у розмірі 1000 грн. на місяць призначаються видатним спортсменам міста Бердянська з метою стимулювання їх до успішних виступів на міжнародних спортивних аренах та відзначення їх вагомого внеску у розвиток спорту.

Ці виплати призначаються спортсменам-переможцям та призерам Олімпійських, Параолімпійських ігор, спортсменам-чемпіонам Світу, Європи та України, спортсменам Олімпійського резерву України та членам збірних команд країни з видів спорту, учасникам команд з ігрових видів спорту, які беруть участь у чемпіонатах України та міжнародних змаганнях. Спортсмени-кандидати повинні проживати, бути зареєстрованими та тренуватись у м. Бердянськ.

До відділу сім’ї, молоді та спорту надійшло 26 клопотань від міських організацій фізкультурно-спортивного спрямування, які було винесено на розгляд комісії.

Засідання конкурсної комісії з відзначення грошовими персональними виплатами видатних спортсменів м. Бердянськ виконавчого комітету Бердянської міської ради відбулося 21 грудня. Члени комісії розглянули повноту поданих документів та відповідність їх критеріям конкурсного відбору.

Після розгляду всіх клопотань, члени комісії одноголосно проголосували за призначення грошових персональних виплат на 2018 рік 26 спортсменам:

1. Кругліку Артему Сергійовичу, вихованцю ФОК «Воднік» ДП БМТП (пауерліфтинг);

2. Панькову Миколі Олександровичу, вихованцю МСТ «Спартак» (карате);

3. Бондаренко Олегу Олександровичу, вихованцю МСТ «Спартак» (карате);

4. Безродному Андрію Олександровичу, вихованцю МСТ «Спартак» (карате);

5. Пашкову Микиті Олександровичу, вихованцю МСТ «Спартак» (карате);

6. Титаренко Олександру Ігоровичу, вихованцю ДЮСШ відділу сім’ї, молоді та спорту (пауерліфтинг);

7. Березіній Олександрі Валеріївні, вихованцю ДЮСШ відділу освіти (ушу);

8. Мухіну Кирилу Ігоровичу, вихованцю ДЮСШ відділу освіти (ушу);

9. Івановій Марії Іванівні, вихованцю ДЮСШ відділу освіти (ушу);

10. Самойленко Юлії Сергіївні, вихованцю ДЮСШ відділу освіти (спортивна аеробіка);

11. Топчий Мирославі Олексіївні, вихованцю ДЮСШ відділу освіти (баскетбол);

12. Поповій Олені Ярославівні, вихованцю ДЮСШ відділу освіти (баскетбол);

13. Космач Вероніці Романівні, вихованцю ДЮСШ відділу освіти (баскетбол);

14. Аляб’євій Юлії Олександрівні, вихованцю ДЮСШ відділу освіти (баскетбол);

15. Залєпєєвій Катерині Олексіївні, вихованцю ДЮСШ відділу освіти (баскетбол);

16. Жигулі Ганні Германівні, вихованцю ДЮСШ відділу освіти (баскетбол);

17. Ляшко Анжеліці Олександрівні, вихованцю ДЮСШ відділу освіти (баскетбол);

18. Десятник Валерії Олександрівні, вихованцю ДЮСШ відділу освіти (баскетбол);

19. Єлізаровій Марії Борисівні, вихованцю ДЮСШ відділу освіти (баскетбол);

20. Старушко Єві Романівні, вихованцю ДЮСШ відділу освіти (баскетбол);

21. Кравченко Ангеліні Андріївні, вихованцю ДЮСШ відділу освіти (баскетбол);

22. Чвановій Владлені Олегівні, вихованцю ДЮСШ відділу освіти (баскетбол);

23. Ставицькій Оксані Григорівні, вихованцю ДЮСШ відділу освіти (баскетбол);

24. Радуловіч Олександрі Михайлівні, вихованцю ДЮСШ відділу освіти (баскетбол);

25. Вуколову Іллі Юрійовичу, вихованцю БГО «Клуб боксу «Бердянськ» (бокс);

26. Мульченко Костянтину Дмитровичу, вихованцю ГО «Боксерський клуб «Чемпіон» (бокс).

Прес-служба мерії

 



Читайте также:



Партнерские новости:

Loading...

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.