Доска объявлений Бесплатка Бердянск

Гравців та тренерський склад команди «Чайка-ДЮСШ-Бердянськ» привітали із вагомим спортивним результатом

6.06.2018, 13:16    просмотров: 419

В залі засідань міської ради було нагороджено подяками міського голови гравців та тренерський склад команди «Чайка-ДЮСШ-Бердянськ», повідомляє прес-служба мерії. Цього року у напруженій боротьбі VIII чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд Суперліги 2018 року команда «Чайка-ДЮСШ-Бердянськ» посіла почесне четверте місце. Це значний результат, оскільки наша команда вперше взяла участь у Суперлізі й одразу увійшла до четвірки найкращих. Привітали команду в урочистій обстановці міський голова Володимир Чепурний, секретар міської ради Олексій Холод, заступники міського голови.

 

Міський голова Володимир Чепурний висловив спортсменкам та тренерам «Чайки-ДЮСШ» слова вдячності за популяризацію міста Бердянська: “Наші дівчата гідно представили Бердянськ на змаганнях такого рівня, і, як міський голова, наголошую, що ми й надалі будемо підтримувати та розвивати спорт у Бердянську, і зокрема нашу сильну баскетбольну команду «Чайка-ДЮСШ-Бердянськ»”.

Під щирі оплески присутніх міський голова вручив подяки та пам’ятний дарунок всім гравцям команди «Чайка-ДЮСШ-Бердянськ», тренерам команди - Кливенок Катерині, Гаріній Валентині та Радулович Серджану.

 

 


Партнерские новости:

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.