Доска объявлений Бесплатка БердянскУ Бердянській мерії вручили подяки та подарунки спортсменам товариства «Спартак», які стали переможцями та призерами чемпіонату Європи з карате

2.10.2018, 10:51    просмотров: 380

22-23 вересня 2018 року у м.Берлін (Німеччина) відбулися 2-й відкритий та 3-й чемпіонати Європи з карате ISKF. У складі збірної України були і бердянці – спортсмени Бердянського міського спортивного товариства «Спартак», які досягли високих результатів, повідомляє прес-служба мерії. Сьогодні на щотижневій апаратній нараді міський голова Володимир Чепурний відзначив спортсменів за високі спортивні досягнення, популяризацію фізичної культури та спорту й успішну участь у чемпіонатах Європи з карате.

 

Так, подяку міського голови та цінний подарунок отримали двократний чемпіон Європи у розділі куміте, срібний призер у розділі ката Бондаренко Олег, чотирикратний чемпіон Європи Пашков Микита, бронзовий призер в особистому розділі ката і куміте Безродний Андрій та бронзовий призер в особистому розділі ката і куміте Безродня Анна.

За активну підготовку спортсменів до участі у чемпіонаті Європи з карате Подяку від міського голови та цінний подарунок отримав тренер з карате, голова Бердянського міського спортивного товариства «Спартак» Петро Касьяненко.

 


Партнерские новости:


Загрузка...
Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.