Фірмі з орбіти Пономарьова дають нові 15 гектарів під сонячну станцію

13.11.2017, 18:22    просмотров: 1060

ТОВ “Геліос-Електро” отримало дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки розміром 15,39 га по вул. Халтуріна у Бердянську для будівництва та обслуговування сонячних батарей з електростанцією. Відповідне рішення прийняла Бердянська міська рада 26 жовтня.

 

Кадастрового номеру та інших деталей в рішенні не повідомляється.

Фірма минулого року вже отримувала дозвіл на розробку землеустрою щодо відведення ділянки площею 15 га під сонячну електростанцію, але за іншою адресою – вул. Штурманська (теж Бердянськ). Зрештою, ділянка дісталася “Геліос-Електро” в оренду на 20 років, але поліція відкрила кримінальне провадження щодо незаконної передачі землі, оскільки під нею не змінили цільове призначення. З липня нових ухвал по цьому слідству у судовому реєстрі не з’являлося.

ТОВ “Геліос-Електро” нині належить ПАТ “Бердянські жниварки” (1%) та ПАТ “Компанія з управління активами “Славутич-інвест” (99%), кінцевим бенефіціарними власником вказується Олександр Клошинський. Ще рік тому до складу засновників фірми входило ПП “Курорти Приазов’я” (15%) та ПАТ “Бердянські жниварки” (70%).

Свого часу одноосібним власником “Курортів Приазов’я” був нинішній народний депутат Олександр Пономарьов.

“Бердянські жниварки” також входять до сфери впливу Олександра Пономарьова. Серед іншого, головою правління ПАТ “Бердянські жниварки” є Олег Будянський, який керував іншою фірмою – “Протейсервіс” ще з часу, кола вона належала безпосередньо Пономарьову.

Олександр Клошинський вказується кінцевими бенефіціаром іншої підконтрольної Пономарьову фірми “Бердянськбудтрест”.

Джерело: zp.nashigroshi.org


Партнерские новости:
Читайте также:Партнерские новости:

Loading...

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.