Доска объявлений Бесплатка БердянскНайближчими днями похолодає, але з10-12 вересня — знов потепління

2.09.2013, 16:21    просмотров: 1816

Як повідомив заступник директора Українського гідрометеорологічного центру Анатолій Прокопенко, протягом поточного тижня погоду в Україні визначатиме північний циклон, центр якого переміститься з районів Прибалтики на територію України, - повідомляє сайт головного управління ДСНС України у Запорізькій області.

Внаслідок цього в Україні пройдуть дощі. Найбільш інтенсивними вони будуть 3-5 вересня і безумовно цей циклон принесе прохолоду. Практично над всією територією України спостерігатиметься велика хмарність. В цілому температурний режим буде на 2-4 градуси нижче норми для даного періоду. Але на далі інтенсивність опадів на території України буде значно меншою і випадатимуть вони лише місцями.

«3-5 вересня в Україні очікуються невеликі та помірні дощі, 6-7 вересня переважно без опадів лише на сході та північному сході невеликий дощ. Температура у ці дні становитиме вночі 5-12°С, вдень 13-18°С, а у західних та південних частинах вночі 10-15°С, вдень 18-24°С. Підвищення температури на всій території України очікується 10-12 вересня. Температура становитиме вночі 8-14°С, вдень 19-25°С. Надалі спостерігатиметься поступове підвищення температури до 20-26°С», – зазначив Анатолій Прокопенко.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

 

Источник: zp.mns.gov.ua 


Партнерские новости:


Загрузка...


Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.