Доска объявлений Бесплатка Бердянск

Оточення Пономарьова розіграло мільйон на дорогі інтерактивні дошки для бердянських шкіл

5.01.2018, 12:52    просмотров: 1193

Відділ освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради за результатами тендеру 27 грудня уклав угоду з ПП “Болдер” на поставку мультимедійного обладнання вартістю 1,11 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

 

Фірма мала поставити 18 інтерактивних дошок Smart Technologies Smart Board SBM680V у комплекті з проектором BenQ MW826ST. Вартість комплекту коштує 61888 грн. В той же час, в інтернеті продають такі дошки по 28875 грн і проектори по 18990 грн. Тобто разом 47865 грн. Комплекти такої моделі дошки, однак з іншою моделлю проектора, продають по 49900 грн або по 58500 грн в залежності від моделі проектору.

Згідно інформації порталу використання публічних коштів “E-data”, кошти фірмі оплатили в день укладання угоди 27 грудня.

Раніше бердянська фірма “Болдер” належала Ігорю Добичі, помічнику народного депутата з групи “Воля народу” Олександра Пономарьова. Нині фірма переоформлена на Ігоря Поповця. Особа з таким ПІБ значилася співавтором патентів ВАТ “Азовські мастила і оливи”, яке нині відносять до сфери впливу того ж таки Олександра Пономарьова.

Єдиним конкурентом на тендері виступив ФОП Слободян Сергій Олександрович, який у 2015 році йшов у Бердянську міськраду від партії “Наш край”. Він є співзасновником ТОВ “Бердянський завод залізобетонних виробів”, також зі сфери впливу Олександра Пономарьова.

Джерело: zp.nashigroshi.org

 


Партнерские новости:
Читайте также:Партнерские новости:

Loading...

Комментарии  

 
+8 #1 Fraerok 05.01.2018 15:11
У бердянцев никаких возмущений на этот счет нет. Большинство из них считает, что любой на месте пономаревцев сделал бы подобный мухлеж, а если бы сам такой "мыслитель" дорвался бы до этого корыта, то уж он бы показал, как надо хапать. Вот почему Украина валится, люди бегут из страны, а подобные "мыслители" сами влачат нищенское существование. Если еще раз по таким критериям изберем власть, Путин от нас дернет со скоростью света: кому захочется кормить миллионы, очень мягко говоря, наивных и недальновидных людей?
Сообщить модератору
 

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.