Доска объявлений Бесплатка Бердянск

У Всеукраїнському конкурсі "Жінка України-2018" бере участь мешканка Бердянська. Підтримаємо нашу землячку

12.01.2018, 10:38    просмотров: 750

Всеукраїнська премія "Жінка України-2018" ініційована всеукраїнським виданням "Единственная". На офіційному сайті конкурсу зазначено, що премія відзначає жінок, що дійсно творять життя, змінюють світ навколо себе та окриляють інших своїм прикладом. «Жінка України 2018» - це визнання значимості жінки у всіх сферах сучасного українського суспільства.

 

В категорії «Натхнення року» рада кураторів проекту у складі: Анни Андрущенко, Юлії Мелащенко, Інни Катющенко, Наталії Бойко, Оксани Шевченко, Юлії Михайлової, Наталії Вересюк, Наталії Власюк спільно з редакціями журналу «Единственная» та сайту edinstvennaya.ua, прийняли рішення присвятити категорію освітньому напрямку та номінували 5 освітянок зі Всеукраїнського проекту «Відкривай Україну». Наразі вони змагаються за перемогу серед яких і мешканка Бердянська — Ольга Войникова.

Ольга Войникова заступник ВО “Українська громада”, працює вчителем історії в Бердянській гімназії №1 “Надія”. Вона активний громадський діяч, популяризує українську мову, є одним з організаторів безкоштовних курсів в місті для дорослих з вивчення української мови.

Підтримати землячку та проголосувати за неї можна на офіційному сайті конкурсу "Жінка України-2018". За правилами конкурсу можна віддавати 1 голос за одну жінку в кожній з 14 категорій протягом однієї доби, триватиме голосування до 13 березня 2018 року.

 


Партнерские новости:
Читайте также:Партнерские новости:

Loading...

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.