Доска объявлений Бесплатка Бердянск

Прокуратура домоглась повернення у власність держави об’єктів нерухомості на узбережжі Бердянська вартістю близько 2 млн. грн.

22.01.2018, 10:19    просмотров: 817

Прокуратура домоглась повернення у власність держави об’єктів нерухомості на узбережжі Бердянська вартістю близько 2 млн. грн.

 

Прокуратура Запорізької області продовжує вживати заходи цивільно-правового характеру на захист інтересів держави в особі Фонду державного майна України щодо повернення об’єктів нерухомості санаторіїв та баз відпочинку на узбережжі Азовського моря, які незаконно вибули з державної власності.

Так, 15.01.2018 Бердянський міськрайонний суд Запорізької області підтвердив законність вимог прокуратури та витребував з володіння фізичної особи у власність держави в особі Фонду державного майна України ряд об’єктів нерухомості, загальною площею 1029, 2 кв.м. та вартістю близько 2 млн. грн., які розташовані на узбережжі Азовького моря у м. Бердянську.

Отже, вжитими заходами представницького характеру органи прокуратури Запорізької області досягли мети щодо витребування майна на користь держави Україна, що є одним із головних пріоритетів роботи.

 

Прес-служба прокуратури Запорізької області 

 


Партнерские новости:

Читайте также:


Комментарии  

 
+1 #1 Сепаратор 25.01.2018 16:54
Обьекты нерухомости возвратили,а сколько убытков прокуратура взыскала в пользу государства/громады/за незаконное пользование?Ничего?!Так чему же радоваться?Повесили на шею "развалюхи",которые вскоре опять перепродадут и деньги положат в карман?Слава Украине...
Сообщить модератору
 

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.