Доска объявлений Бесплатка БердянскУ Бердянській школі №3 обіцяють відкрити новий сучасний стадіон вже до початку навчального року

10.08.2018, 15:16    просмотров: 748

Як повідомляє прес-служба мерії, у Бердянську триває реалізація одного із наймасштабніших об'єктів в рамках проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», який є однією з ініціатив інфраструктурної програми для України, яка реалізується за дорученням уряду Німеччини федеральної компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ). Мова йде про облаштування повністю нового спортивного стадіону на території ЗОШ №3. Заплановано створення різноманітних спортивних майданчиків, сучасних бігових доріжок, установка спортивних тренажерів тощо.

 

Міський голова Володимир Чепурний та його заступник Юлія Дойнова побували сьогодні на цьому об’єкті, оглянули хід робіт та поспілкувалися із менеджером проекту «Розвиток Соціальної Інфраструктури у зв’язку із збільшенням кількості ВПО» Олегом Флітером, координаторами проекту Євгеном Лосєвим та Андрієм Яндюком, спеціалістом з авторського нагляду Олександром Корольовим та спеціалістом з технічного нагляду Андрієм Баньковським.

У ході зустрічі сторони обговорили питання відносно покриття бігових доріжок, міні-футбольного поля та майданчику для занять волейболом. За проектом покриття на цих ділянках, як на тенісних кортах. Воно потребує спеціального догляду, щоденний полив, бажано перед кожною експлуатацією, та вирівнювання покриття спеціальними сітками.

Представники GIZ пообіцяли переговорити з проектантами та внести ряд пропозицій. Завершення робіт заплановано виконати до початку навчального року.

 


Партнерские новости:Loading...Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.