Доска объявлений Бесплатка БердянскНа Приморській площі у Бердянську встановлять об'ємно-просторову інсталяцію

15.08.2018, 14:36    просмотров: 1425

Як повідомляє прес-служба мерії, вчора, 14 серпня,  на черговому засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про надання дозволу на розміщення об'ємно-просторової рекламної конструкції КП “Продюсерський центр “Аншлаг”. Вона буде знаходитись на Приморській площі, біля споруди естради.

 

Як повідомив директор КП “Продюсерський центр “Аншлаг” Владислав Шалєєв, назване підприємство планує встановити цю інсталяцію біля сходів між сценою та альтанкою. Вона буде виготовлена із металу, з розміром букв 1 650 мм, довжина конструкції складе 9650 мм (на картинці приклад візуалізації букв).

З початку року тривала процедура погодження її розміщення, конструкції, траслітерації тощо. Зокрема, були різні думки щодо написання слова “Бердянськ”. Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 р. N 55 «Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею», транслітерація назви нашого міста з української на англійську має бути саме “Berdiansk”.

Упевнені, що рекламна конструкція стане новою улюбленою фотозоною як для мешканців, так і для гостей міста. А світлини, зроблені на її тлі, нагадуватимуть про різноманітний, цікавий і гостинний відпочинок у Бердянську.

 


Партнерские новости:Loading...Читайте также:


Комментарии  

 
+3 #1 stalker5505 15.08.2018 20:40
Чушь какая-то, по-моему...
Сообщить модератору
 

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.