Доска объявлений Бесплатка БердянскДістало. Відкритий лист мешканців мікрорайону «Пески» у Бердянську до представників влади усіх рівнів

14.09.2018, 19:42    просмотров: 3742

Мешканці мікрорайону «Пески» написали відкритий лист до представників влади усіх рівнів. Людей, що називається, дістало. Тому вони висувають ряд вимог та вимагають від влади не слів, а конкретних справ. 

Лист підписали мешканці 67 дворів.  Пропонуємо його увазі наших читачів. 

 

 

 

Відкритий лист

 

 

Прем’єр-міністру України Гройсману Володимиру Борисовичу

Голові Запорізької обласної державної адміністрації Брилю Костянтину Івановичу

Народному депутату України Пономарьову Олександру Сергійовичу

Міському голові міста Бердянську Чепурному Володимиру Павловичу

В.о. генерального директора ПАТ Запоріжжяобленерго Ангеловій Олені Петрівні 

Від мешканців міста Бердянська

 

 

Звернення

Ми мешканці міста Бердянську звертаємось до Вас за допомогою для вирішення питань, мовчати про які не маємо права. Предметом обговорення проблем, які вкрай необхідно вирішувати є стан частини вулиці Горького від старого колеса обзору до 3-го пляжу і забезпечення електроенергією, в достатній кількості та у відповідності до діючих технічних норм,  мікрорайону «Пески».

 

Набережна

Кожен житель нашого міста або його гість хоч один раз прогулювався набережною і кожен мав можливість переконатись, що вулиця Горького в місті Бердянську це вулиця контрастів. Одна частина від порту до старого колеса обзору - це  частина яку ще в 90 роки реконструювали і вона дійсно була ( але не зараз )   гордістю нашого міста. Але робиш декілька кроків у бік 3-го пляжу и ти опиняєшся в частині на якій можна знімати фільми про апокаліпсис, не витрачаючи гроші на декорації. Перед очима стоїть розбита ґрунтова дорога, відкриті комунікаційні колодці, залізнична колія до торгового порту вся у бур’янах та залишках того що перевозиться до порту, а це і гематит, глина та продукти відходів від тепловозів. У зв’язку з мізерною кількістю урн для сміття, кущі уздовж берегу закидані відходами. На цій ділянці вулиці, а це приблизно 500-600 метрів, відсутній жоден громадський туалет. Зате в наявності велика кількість торгових точок, літніх кафе в яких розливають в одноразові стакани пиво, смажать шашлик, продають алкогольні напої невідомого походження. Певна частина цих точок знаходиться в 2-3 метрах від діючої залізничної колії і тому коли вантажний потяг їде до порту або навпаки то він змушений, як слон у африканській савані, потужними звуковими сигналами відганяти від колії, стоячих у черзі за пивом відпочиваючих. А хильнувши пива та закусивши чебуреком при відсутності туалетів багато людей справляють свою потребу прямо у кущі. Тому у літку прогулюватись вздовж кущів м’яко кажучи не викликає задоволення, тому що від «аромату» сечі та калу дійсно кружиться голова. Велике запитання є і до відповідних контролюючих органів, як з року в рік вони «не замічають» цієї вакханалії.

Як це не дивно, але зазначена ділянка до сих пір не має центральної каналізації так що значна частина стічних вод жилого сектору потрапляє безпосередньо в грунт, а відповідно в море. Тому не дуже треба дивуватись коли вода в заливі має то  не той колір, то неприємний запах, цей фактор теж  має відповідний вплив.  

Ще в восени 2008 року частина берегозахисної смуги була зруйновна негодою, як і навпроти мікрорайону «Слободка». І якщо там вже зробили нову набережну, на цій ділянці  у грудні 2008  при морозі -5-10С із старого каміння зліпили дамбу, яка має жалюгідний естетичний вигляд та нікчемну захисну можливість. І тільки дякуючи природі ще одного великого підтоплення до цього часу не було. В той же час на депозитних рахунках громади зберігаються десятки мільйонів гривень, але використовувати їх для подолання вище перелічених проблем в частинні, що стосується повноважень місцевої влади ніхто не  поспішає. Тим більше становиться незрозумілим коли асфальтом вкриваються навіть доріжки до бараків на військовому містечку, а до ділянки по якій у літку щодня проходять десятки тисяч гостей міста нікому немає діла.

 

Електропостачання

Не для кого не таємниця, що Бердянськ за часи незалежності перетворився із промислового в першу чергу  курортне місто, розвивається приватний сектор туристичного бізнесу, а державний нажаль у глибокому занепаді. Мікрорайон «Пески» має привабливе розташування поблизу моря, центру та міст для розваги. Тому цілком закономірно, що поступово як місцеві жителі так і громадяни з інших міст та навіть держав почали  будувати житло орієнтоване на прийом відпочиваючих у літній період. Це дало економічний поштовх з початку для підприємців, пов’язаних з будівельною справою, а потім надало можливість для створення додаткових робочих місць та надходження додаткового капіталу, що відповідно сприяє економічному розвитку міста. У радянський час електричні мережі були розраховані на примітивні мінімальні потреби громадян і тому поступово виник катастрофічний енергетичний дефіцит електроенергії в нашому мікрорайоні у літній період. Якість напруги у літній період не витримує будь якої критики. У денний період напруга не перевищує 180 В, а в години пік 120-140 В.  Відповідно до листа від 17.08.2018 №006-37/12907 ПАТ «Запоріжжяобленерго» саме визнає, що у зв’язку з інтенсивною забудовою приватного сектору прибережного району в м. Бердянськ, існуючі електричні мережі завантажені на 100%, крім того, в період курортного сезону рівень навантажень в електричних мережах додатково збільшується і досягає критичного значення, що в свою чергу становить загрозу для надійного електропостачання споживачів в цьому мікрорайоні. З кожним роком ситуація становиться все більш загрозлива та неконтрольована, а кількість користувачів, яких приєднують до електричних мереж збільшується. Ми пом’ятаємо, як в літку, в ночі, зустрічались з народними депутатами, депутатами міської ради під  час чергового аварійного відключення електроенергії і люди на другу добу існування без електропостачання були доведені до відчаю та були готові до перекриття доріг. Але це було в цьому курортному сезоні не перше і не останнє аварійне відключення.  Які ще потрібні коментарі.

Наприкінці тексту ще більш фото 

Ми, мешканці мікрорайону «Пески» закликаємо та на наполягаємо щоб посадові особи в межах своїх повноважень та на відповідному рівні сприяли та забезпечили:

1. Негайно розпочати реконструкцію берегозахисної смуги на ділянці по вулиці Горького від старого колеса обзору до 3-го пляжу. Конструкція реконструйованої берегозахисної смуги повинна бути такою, щоб давала можливість в подальшому  мешканцям міста та відпочиваючим зручно і безпечно купатись, як це було в усі минулі роки;

2. Передбачити кошти в місцевому бюджеті на 2019 рік на реконструкцію вищезазначеної ділянки та розпочати її в край стислі строки з обов’язковою прокладкою центральної каналізації;

3. Організувати та взяти на постійний контроль на наступні курортні сезони порядок отримання дозволів на торгівлю на зазначеній ділянці,  дотримання відповідності того що дозволяється з тим, що справді відбувається під час здійснення підприємницької діяльності, а також відповідність дозволеного та фактичного місця розташування торгових точок;

4. Забезпечити на літній період належний рівень прибирання території, достатньої кількості урн для сміття та туалетів для громадського користування ( в тому числі за рахунок підприємців, які здійснюють свою діяльність на цій території в літній період). Кілька років надається ділянка пляжу для користування підприємцям, а також за механізмом так званої ярмарки  надається право( за гроші)   особам здійснювати торгівлю ( в тому числі пивом, в’яленою  та копченою рибою) в умовах повної антисанітарії без забезпечення елементарних вимог до безпеки здоров’я людей – відсутні вода, каналізація, туалети, небезпечна відстань до діючої залізничної колії);

5. До 01.06.2019 року встановити в нашому мікрорайоні додаткове ТП, яке розвантажить існуючі електричні мережі та надасть можливість запобігти можливим аварійним відключенням, наслідки яких можуть коштувати на порядок більше чим встановлення ТП.

Можна знімати красиві рекламні ролики з висоти пташиного польоту про красу Бердянської коси, але люди не літають, а ходять пішки. Тому проживши в таких умовах декілька днів, погулявши по такій набережній, переживши аварійне відключення електроенергії, або води кожен  відпочиваючий 10 раз подумає, чи в загалі варто ще раз повертатись до Бердянську. В цьому році жителі нашого міста помітили, що відпочиваючих приїхало набагато менше чим в попередні роки. І якщо продовжувати не помічати того, що відбувається то ті можливості, які відкрились для нашого міста після незаконної анексії Криму, в галузі туристичного бізнесу, ми бездарно протринькаємо.

В нашому зверненні відсутня будь яка політична складова. Ми звертаємось до Вас як до представників Влади, яку ми обрали після Революції Гідності, тому що вважаємо, що владу обирає народ і вона повинна слугувати народові, забезпечувати соціальний захист народу, покращувати умови та стандарти життя, захищати права і свободи громадян.

Бездіяльність або спроба окозамилювання по будь якому з вище перелічених питань надасть нам право робити відповідні висновки під час майбутнього волевиявлення та здійснювати заходи громадського протесту в рамках діючого законодавства.

 

З повагою,

Мешканці міста Бердянська 

Горького 93а Єресько Олександр Степанович

Горького 87 Вівтоненко Олександр Іванович

Горького 93 Євдокімова Любов Вікторівна

Горького 89 Захаров Максим Валерійович 

Горького 85 Утянський Костянтин Єдуардович

Горького 85а Северін Анатолій Олександрович

Горького 81 кв.1 Голубцов Олег Анатолійович

Горького 81 кв.3 Медвенська Галина Іванівна

Горького 81 кв.4 Мавров Артур Дмитрович

Горького 81 кв.2 Харін Дмитро Миколайович

Горького 81 кв.5 Селезньова Валентина Григорівна

Горького 103а кв.1 Корнилов Сергій Миколайович

Горького 103а кв.2 Корнилов Ігор Вікторович

Горького 105 Ковтунова Лариса Андріївна

Горького 113 Шоть Галина Олександрівна

Горького 111 Медкова Любов Іванівна

Горького 119 кв.1 Баранова Людмила Миколаївна

Горького 109 Харчук Ніна Павлівна

Горького 119 кв.4 Баранова Світлана Василівна

Горького 107 Калюжна Олена Олександрівна

Горького 125 Михайлов Сергій Васильович

Горького 133 Павлова Наталія Володимирівна

Горького 131 Лебедьова Ольга Петрівна

Горького 85б Якимчук Тамара Миколаївна

Тищенко 47 Квитков Є.В.

Гостина 76 Саєнко В.М.

Гостина 75а Шумейко І.В.

Гостина 75а Устименко І.В.

Гостина 75 Самсонова І.С.

Гостина 86 Остапенко В.Л.

Гостина 80 Носикова Л.А.

Гостина 87а Ланська А.В.

Гостина 65 Щеглов С.К.

Гостина 74 Сахаров А.В.

Гостина 76а Шепель С.І.

Тищенко 35 Хатько І.В.

Тищенко 48 Матвійчук

Тищенко Свідлова О.І.

Тищенко 46 Тітенкова А.П.

Тищенко 33 Коваль А.В.

Тищенко 53 Путятина В.Л.

Тищенко 66 Іванова К.В.

Тищенко 62а Карбовська  Н.І.

Тищенко 62а Межуєв В.І.

Тищенко 64 Бурсаков В.Б.

Гостина 64/43 Михалакій Р.Я.

Гостина 64/43 кв.3 Медведєв

Тищенко 50 кв.2 Нимченко В.А.

Тищенко 50 кв.1 Дьяконова І.В.

Тищенко 49 Холодняков Ф.В.

Тищенко 62 Волкова Т.І.

Тищенко 58 Василенко В.Ю.

Тищенко 45 Лучкина О.В.

пр. Східний 284 Репко Алла Андріївна

пр. Східний 284 Паршихіна  Тетяна Миколаївна

пр. Східний 155 Керімова Любов Костянтинівна

пр. Східний 254 кв.1 Тонких А.А.

пр. Східний 254 кв.2 Іванов Володимир Валентинович

пр. Східний 252 Драгулов Ігор Іванович

пр. Східний 141 кв.2 Чухно Тетяна Іванівна

Лієпайська 90 Солдатенко Ігор Іванович

Турсунов Х.Х

Тукась А.П.

Гостина 48 Чус Л.П.

Гостина 47 кв. 1 Коробов І.Ю.

Гостина 47 кв.2 Стоянов І.В.

 


Партнерские новости:Loading...Читайте также:


Комментарии  

 
0 #1 oksanakharchenko 17.09.2018 09:59
Все правильно написано. Только нам уже надо составлять письмо в масштабах города - единое. И не стоит его писать на имя нардепа и мэра, а сразу НАБУ, ГПУ, МВД, КАБМИН, а также в Раду, Администрацию президента. Гнать надо эту шваль понамаревскую с города.
Сообщить модератору
 

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.