Доска объявлений Бесплатка Бердянск

Фірма з асфальтом від заводу з орбіти Пономарьова виграла в іншої його фірми 21 мільйон на ремонт доріг

18.09.2018, 10:47    просмотров: 763

Департамент капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації за результатами тендеру 14 вересня уклав дві угоди з ПП “Санже-Черкаси” на проведення ремонтних робіт загальною вартістю 12,93 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

 

Відтак, фірма має до 15 жовтня провести поточний середній ремонт окремих ділянок автомобільних дорігО081662 Приморськ – Борисівка – Єлизаветівка – Андріївка – Берестове за 5,3 млн грн та під’їзду до с. Преображенка за 7,6 млн грн.

Для виконання робіт “Санже-Черкаси” закуповуватиме асфальтобетонну суміш в ТОВ “Бердянський завод залізобетонних виробів”.

Єдиним конкурентом ПП “Санже-Черкаси” на тендері виступило ТОВ “Бердянськбудрест”. Впродовж аукціону жоден з учасників не знижував вартості своїх пропозицій.

ТОВ “Бердянськбудтрест” входить до сфери впливу народного депутата Олександра Пономарьова, а її кінцевими бенефіціарами вказуються Світлана Векленко та Олександр Клошинський. Підприємство також буде закуповувати асфальтобетонну суміш в ТОВ “Бердянський завод залізобетонних виробів”, яке також входить до сфери впливу Пономарьова.

Окрім цього, Департамент капітального будівництва Запорізької ОДА шостого вересня оголосив про намір укласти дві угоди з ПП “Санже-Черкаси” на експлуатаційне утримання автомобільних доріг уПриморському та Бердянському районах області загальною вартістю 8,02 млн грн. В обох випадках підприємство конкурувало з ТОВ “Бердянськбудтрест”.

ПП “Санже-Черкаси” належить Анаіт Оганесян. Керує фірмою Григорій Геворгян, про якого, як і про “Санже-Черкаси”. Як повідомляли раніше “Наші Гроші. Запоріжжя”, вони входять до групи  взаємопов’язаних підприємців, які отримали без конкурсу підрядів на ремонти доріг на 47 млн грн.

Джерело:  zp.nashigroshi.org


Партнерские новости:

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.