Доска объявлений Бесплатка Бердянск

Бердянські немовлята почали отримувати натуральну допомогу від держави – «пакунок малюка»

18.09.2018, 16:10    просмотров: 903

Бердянські немовлята отримуватимуть „пакунок малюка”. Про це розповіла під час сьогоднішньої щотижневої апаратної наради перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Світлана Болдирєва. За словами Світлани Вікторівни, „пакунок малюка” видається отримувачам допомоги під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку працівником або уповноваженим головним лікарем. Факт передачі допомоги “пакунок малюка” фіксується в акті приймання-передачі, повідомляє прес-служба мерії.

Якщо батьки, родичі відмовилися від новонародженої дитини в пологовому будинку (відділенні), допомога “пакунок малюка” надається патронатному вихователю, який здійснюватиме догляд за новонародженою дитиною.

Патронатному вихователю може бути видано допомогу „пакунок малюка”, якщо він забрав новонароджену дитину з пологового будинку протягом місяця з дня народження. Отримувачі допомоги „пакунок малюка” можуть відмовитися від її отримання на підставі особистої письмової заяви.

Моніторинг забезпечення пологових будинків допомогою “пакунок малюка” здійснює управління праці та соціального захисту населення. У разі виявлення в пологовому будинку недостатньої кількості допомоги „пакунок малюка” УПСЗН подають клопотання до Департаменту Запорізької ОДА про необхідність здійснення перерозподілу допомоги. Якщо на день виписки новонародженої дитини у пологовому будинку була відсутня допомога „пакунок малюка”, УПСЗН на підставі заяви отримувача допомоги  звертається до Департаменту соціального захисту населення для забезпечення отримувача такою допомогою та забезпечує безпосередню видачу, але не пізніше ніж у 30-тиденний термін.

 

До відома:

На доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, та на виконання постанови Кабінету Міністрів від 20 червня 2018 р. № 512 „Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”, Міністерство соціальної політики України прийняло наказ №1025 від 17.07.2018 „Деякі питання надання одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” при народженні дитини”.

Цим наказом визначено деталізований перелік дитячих товарів загальною вартістю до 5000 гривень для комплектування одноразової натуральної допомоги „Пакунок малюка” при народженні дитини. Детальний перелік речей, які має містити „пакунок малюка”, можна знайти на сайті Міністерства соціальної політики України.

 


Партнерские новости:

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.