Доска объявлений Бесплатка Бердянск

У Бердянську у ЗОШ №3 відкрили сучасний спортмайданчик, за гроші Німеччини

18.09.2018, 16:23    просмотров: 772

У Бердянську на території загальноосвітньої школи №3 відкрито реконструйований багатофункціональний спортивно-ігровий майданчик, створений за активної участі громади. Проект реалізовано за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, що діє за дорученням уряду Німеччини у співпраці з міською радою, повідомляє прес-служба мерії.

 

Для планування майбутньої реконструкції була проведена серія партисипативних зустрічей з громадою. На них були присутні учні школи, їх батьки, вчителі, адміністрація школи та міста, громадські організації та жителі мікрорайону. Були розроблені декілька концепцій майданчику, після чого з них було представлено один спільний проект.

На спортивному майданчику вкладене нове покриття бігових доріжок, баскетбольного та волейбольного полів, встановлені нові тренажери, ігрове обладнання для дітей від 3 до 12 років. На ньому також мають змогу займатися спортом люди з інвалідністю.

На урочисте відкриття майданчику завітали народний депутат України Олександр Пономарьов, міський голова Володимир Чепурний, секретар міської ради Олексій Холод, директор проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» Бербель Швайгер, менеджер проекту Олег Флітер, радник проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» Вікторія Василенко, представники архітектурного бюро: Андре Янка та Андрій Баньковський, координатори проекту GIZ: Євген Лосєв, Андрій Яндюк та інші

“Вважаю, що цей спортивний майданчик — один із кращих у Запорізькій області. Я вдячний усім, хто брав участь у його будівництві, у першу чергу партнерам з GIZ. Хочу привітати усіх зі святом та сподіваюся, що наше партнерство із GIZ буде продовжуватися, адже у нас ще є 14 шкіл, де потрібні такі спортивні майданчики”, - звернувся до представників GIZ міський голова Володимир Чепурний.

 «Нам дуже приємно, що втілюючи цей проект, нам вдалось врахувати потреби всіх цільових груп: учнів школи, місцевих мешканців, молоді та людей старшого віку. Багато хто з них брав участь у розробці концепції цього місця. Це не лише спортивний майданчик, це місце – де люди можуть зустрітися та обговорити будь-які питання. Реконструкція цього майданчику – лише частина роботи, яка проводиться в області за підтримки уряду Німеччини. Реалізуються десятки проектів, спрямованих на інтеграцію внутрішньо переміщених осіб, підтримку Державної служби з надзвичайних ситуацій, розвиток соціальної інфраструктури, поліпшення соціальних і адміністративних послуг та багато іншого», - відзначила керівник проекту Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб Бербель Швайгер.

У рамках урочистого відкриття майданчику у ЗОШ №3 відбулася 35 шкільна спартакіада. Учні брали участь у змаганнях з волейболу, баскетболу, міні-футболу та легкоатлетичній естафеті.

 

 

Довідка:

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

 


Партнерские новости:

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.