Доска объявлений Бесплатка Бердянск

Працівників бердянських закладів культури привітали із професійним святом та вручили грамоти і подяки

9.11.2018, 17:49    просмотров: 663

9 листопада - День працівників культури та аматорів народного мистецтва. Це свято тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток держави, займається аматорською творчістю. З нагоди професійного свята сьогодні у виконавчому комітеті відбулося урочисте привітання працівників бердянських закладів культури.

 

Як повідомляє прес-службамерії, вітаючи своїх колег зі святом, начальник відділу культури Микола Шостак відзначив, що мережа закладів культури Бердянська є найбільшою в Запорізькій області. До неї входять Міський палац культури ім. Т. Г. Шевченко, Бердянська дитяча музична та художня школи, Централізована міська бібліотечна система, Художній музей ім. І. І. Бродського, Краєзнавчий музей, Центр культури та дозвілля "Софіт", Будинок культури "Райагропромпостач", Клуб "Сокіл", Центр культури і мистецтв "Нафтохімік", Підлітковий клуб "Сучасник", Будинок культури "Будівник", Клуб "Маяк", Зоологічний клуб “Неон” та Нововасилівський Центр культури та дозвілля з філією у с. Роза.

Із привітаннями до працівників культури аматорів народного мистецтва звернулися в.о. міського голови Олексій Холод та депутат міської ради Тетяна Смолянінова. Вони побажали творчого ентузіазму, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання. А також вручили Почесні грамоти, грамоти та подяки від міського голови за самовіддану творчу працю, вагомий внесок у розвиток культури у місті Бердянськ та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

На святі зразковому колективу спортивного бального танцю “Едельвейс” (керівник Юлія Курдюм) також було вручено посвідчення про присвоєння почесного звання “Зразковий аматорський колектив”.

 


Партнерские новости:

Читайте также:


Комментарии  

 
+2 #1 stalker5505 09.11.2018 22:12
Редактору, на будущее: было бы гораздо правильнее подписывать фотографии, чтобы было понятно, кто на них представлен.
Сообщить модератору
 

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.