Доска объявлений Бесплатка Бердянск

Вперше в Україні #щедрийвівторок пройде також і в Бердянську

15.11.2018, 21:53    просмотров: 460

У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. В Україні #ЩедрийВівторок вперше пройде 27 листопада 2018 року.

 

#ЩедрийВівторок об'єднає всю країну навколо добрих справ та вкотре доведе, що українці — нація добродіїв. Ми ладні стояти пліч-о-пліч заради доброї мети, волонтерськими зусиллями будувати країну, допомагати один одному і рятувати тих, хто цього потребує.

В Бердянську партнерами проекту стали Перше Антикафе Бердянська «Час Є!». 27 листопада команда Антикафе разом з волонтерами завітає до Бердянської школи-інтернату та проведуть для дітей ігротеку. А можливо ще й тренування з професійним фітнес-тренером, зараз саме йде узгодження програми.

А щоб свято було Святом дітям планують придбати солодощі та розвивальні настільні ігри. 

Організатори запрошують бердянців долучитись до акції. 

-Стати волонтером проекту. Потрібна допомога при зборі коштів та проведенні ігротеки (необхідно вміти грати у 3-4 настільні гри, любити дітей та обрати цікаву тему для спілкування з дітьми).

-Придбати солодощі для дітей. Прослідкуйте, щоб солодощі були свіжими, перевірте термін придатності та склад.

-Придбати для дітей настільні ігри. На ваш смак, але можемо надати консультацію.

-Провести захід, завдяки якому ми зможемо зібрати кошти на солодощі та ігри для дітей.

-Передати гроші на придбання солодощів та ігор для дітей. Скринька стоїть у Антикафе (вул.Центральна,51). Номер карти повідомимо за потреби. 

-Поширити інформацію про #щедрийвівторок через соціальні мережі, та розповісти своїм друзям.

Однією з перших акції по збору коштів стала презентація Валентини Грімової про подорож до Китаю, вже заплановано майстер-клас із розпису пряників від Наталії Яковенко, тренування від Сергія Радченко, до акції долучились волонтери з Бердянського муніципального ліцею.

Ви можете придумати і провести свою добру справу. На сьогодні, по всій Україні заплановано більше 1000 заходів.

 

Дізнатись подробиці, долучитись, проконсультуватись можна за телефоном (066)770-85-23 координаторка проекту в Бердянську Алла Мельничук

Новини заходу можна прочитати за посиланням.

 

Марія Кушнір

 


Партнерские новости:

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.