Доска объявлений Бесплатка БердянскУ Бердянську знімали мультфільм проти насильства

7.12.2018, 10:29    просмотров: 1008

У Бердянську знімали мультфільм покликаний протидіяти проявам домашнього насильства. Авторками стали керівники громад бердянського району.

 

У Бердянську відбулась майстерня зі створення анімаційних фільмів на тему «Анімація проти насильства». Майстерня пройшла в рамках акції «16 днів проти гендерно-обумовленого та домашнього насильства». Участь у створенні анімації брали сільські голови селищних рад, заступниці, депутатки району та голова Бердянської районної ради. Разом з тренерами фестивалю анімації «Равлик-фест» вони обговорили існуючу проблему, поділились статистикою та прикладами зі свого досвіду.

Було створено два мультфільми, які покликані запобігти проявам насилля у родинах та поінформувати про необхідність звертатись за допомогою, якщо це все ж сталось. Після монтажу мультфільми будуть розміщені на сайтах сільських та селищних рад та у соціальних мережах.

Організатори заходу «Анімація проти насилля» громадська організація «Жінка майбутнього», Перше АнтикафеБердянська «Час Є!», Бердянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Бердянська районна рада. Захід пройшов за підтримки МОМ в Україні.

 

Марія Кушнір

 


Партнерские новости:


Загрузка...


Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.