Доска объявлений Бесплатка БердянскUSAID та Бердянськ підписання Меморандуму про співробітництво

30.05.2019, 12:02    просмотров: 433

Сьогодні, 30 травня, відбулось офіційне підписання Меморандуму про співробітництво між USAID та містом Бердянськ. Заступник Голови Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), бюро Європи та Євразії Марго Елліс взяла участь у цьому заході. Меморандум про співпрацю підписали міський голова Бердянська Володимир Чепурний та керівник Проекту USAID «Економічна підтримка Східної Украни» Майкл Піллсбері, повідомляє прес-служба мерії.

 

Меморандум передбачає три основні напрями діяльності:

- стабілізація місцевої економіки,

- відновлення інфраструктурних об’єктів,

- розвиток малих і середніх підприємств, підвищення віри населення в економічний успіх Східної України.

Зокрема, Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» та місто Бердянськ співпрацюватимуть над розвитком туризму та індустрії гостинності в регіоні. Розташоване на узбережжі Азовського моря, місто Бердянськ став улюбленим місцем відпочинку для сотень тисяч українців. Проект USAID та Бердянськ разом із учасниками ринку розроблятимуть нові нішеві пропозиції, спільно шукатимуть нові перспективи і шляхи розвитку індустрії гостинності.

Другим напрямом співпраці стане розробка стратегії економічного розвитку міста Бердянськ, що згуртує інтереси міста, його мешканців та бізнесу навколо спільного бачення майбутнього.

Окрім того, Проект USAID сприятиме розвитку місцевого потенціалу в сфері інформаційних технологій (ІТ). Серед завдань – налагодження співпраці Бердянських ІТ компаній із великим сектором ІТ у Маріуполі та Мелітополі.

###

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» розрахований на п’ять років. Після конфлікту на Cході України, Проект USAID надає можливість місцевим жителям покращувати рівень життя та розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, а також виходити на нові ринки в Україні, Європейському Союзі (ЄС) та за їх межами. Проект робить особливий наголос на роботі з внутрішньо переміщеними особами (ВПО), жінками, молоддю, ромами, та іншими малопредставленими групами, щоб забезпечити їх участь в економічному успіхові регіону. 

 


Партнерские новости:Loading...Читайте также:


Комментарии  

 
+12 #1 Fraerok 30.05.2019 15:35
Позорище господне! Мэр, полное чмо, ни бельмеса не понимающее в английском языке, подписывает документ. Противно, что СМИ не дают объектива по недоумкам из исполкома. Уроды они безграмотные и тупорылые. А сейчас Пономрь будет нагинать офисный планктон, чтобы голосовали за него на внеочередных выборах. В составе комиссии - те же Новиковы, Герасименки и прочие "прохвессионалы", которые будут работать за Сашу Пономаря. Это не страна, а стадо запуганных идиотов. А ведь времена изменились. Дерзайте, уберите эту шваль на зону за воровство и издевательство над людьми!
Сообщить модератору
 

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.