Доска объявлений Бесплатка БердянскCБУ просит не волноваться! В Бердянске пройдут антитеррористические учения. Возможно временное введение особого режима

12.09.2019, 10:58    просмотров: 1529

13-14 сентября,в Бердянске пройдут антитеррористические учения. Возможно передвижение техники, людей в форме, временное введение особого режима. Горожан в связи с этим просят не волноваться. СБУ обнародовало следующее сообщение.  

 

«На Запоріжжі відбудуться антитерористичні навчання

Впродовж 13-14 вересня 2019 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Запорізькій області проведе планове тактико-спеціальне антитерористичне навчання. 

Тренування відбудуться на території м. Бердянськ в умовах максимально наближених до реальних з використання спецтехніки та озброєння. 

У навчаннях візьмуть участь підрозділи Національної поліції, ДСНС, Державної прикордонної служби, представники органів влади та місцевого самоврядування. 

Під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове запровадження особливого режиму, в тому числі обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо. 

Управління Служби безпеки України в Запорізькій області закликає мешканців і гостей регіону зберігати спокій у зв’язку із зосередженням у місті спецпризначенців та з розумінням поставитись до можливих обмежень і незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців.

У випадку виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації щодо протиправних дій невідомих осіб просимо негайно повідомляти правоохоронцям за номерами телефонів (061) 225-25-38 (гаряча лінія УСБУ в Запорізькій області), 4-06-38, або 102».

 


Партнерские новости:


Загрузка...
Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.