Доска объявлений Бесплатка БердянскВ Україні офіційно запрацювала Служба освітнього омбудсмена

4.11.2019, 19:34    просмотров: 452

З 4 листопада в Україні офіційно працює Служба освітнього омбудсмена. Освітній омбудсмен буде захищати права  громадян у сфері освіти, про це повідомляє прес-служба Запорізької обласної державної адміністрації.

 

Посада освітнього омбудсмена, перш за все, передбачає широку комунікацію з суспільством та інформаційну відкритість. Служба стане ще одним майданчиком для спілкування з учнями, студентами, їхніми батьками, педагогами та науковцями. Сьогодні конфлікти – один з основних факторів, що заважає дітям нормально концентруватися на навчальному процесі та отримувати від нього користь. Служба має мінімізувати цей плив і допомогти всій системі освіти стати успішнішою.

Вже зараз кожен охочий може направити звернення та ознайомитися з інформацією про діяльність Служби на сайті. Нині він працює в тестовому режимі.

Користувачі можуть ознайомитися з базовими розділами сайту, де виписані права здобувачів освіти, батьків, педагогів та науковців.

Там також розміщена контактна інформація – телефон, поштова та електронна адреса, за якими можна звернутися до освітнього омбудсмена зі скаргою, пропозицією чи за роз'ясненням.

Безпосередньо працювати зі скаргами буде сам освітній омбудсмен та юридичний відділ Служби. При цьому в її складі також передбачено відділ медіа та аналітики. До вирішення конфліктів залучатимуться також працівники психолого-методичної підтримки.

Щоб оперативно та вчасно реагувати на порушення прав учасників освітнього процесу та попереджати порушення цих прав, освітній омбудсмен здійснює заходи, щоб сформувати мережу громадських радників. Кандидати проходитимуть конкурсний відбір. При відборі буде враховуватися професійність та критерій територіального представлення радників у кожній області. Кандидати мають пройти спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами. Оголошення про конкурс радників освітнього омбудсмена буде розміщено на сайті та сторінці Facebook.

Контакти Служби освітнього омбудсмена:

• адреса для електронних звернень: info@eo.gov.ua або за посиланням;

• адреса для письмових звернень: Служба освітнього омбудсмена, 03058, м. Київ, відділення поштового зв'язку 58, а/с 48;

• телефон для зв'язку: (044) 4067234, +380 951438726.

 

 


Партнерские новости:


Загрузка...

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.