Доска объявлений Бесплатка БердянскЛише 13 будинків: скільки бердянцев можуть розраховувати на відключення від централізованого теплопостачання

20.11.2019, 15:42    просмотров: 995

Як вже повідомлялось, 12 листопада 2019 року рішенням виконавчого комітету було створено постійну комісію з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого теплопостачання та затверджено Положення про неї. Нагадаємо, що Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 26.07.2019 року №169 було затверджено порядок відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, повідомляє прес-служба мерії.

 

Задля початку роботи комісії вже було направлено запит до теплопостачальної організації. Наразі ПрАТ «Бердянське підприємство теплових мереж» здійснює заходи з отримання інформації від відповідних управителів багатоквартирних житлових будинків (ОСББ, керуючих компаній) щодо загальної кількості квартир та нежитлових приміщень по будинкам, з визначенням відключених від централізованої системи опалення квартир та нежитлових приміщень по будинкам.

Так, станом на 18 листопада 2019 року отримано два листа від ПрАТ «БПТМ», в яких визначені багатоквартирні будинки, в яких не менше ніж половина квартир та нежитлових приміщень відокремлена від системи централізованого опалення. А саме:

Грецька, 7,

Лієпайська, 21;

Потійська, 10;

Хіміків, 11;

Центральна, 51;

Захисників України, 5;

Італійська, 7;

Італійська, 36;

Морська, 65/97;

Потійська, 9;

Привокзальна, 34;

Франко, 12-А;

Франко, 16-А.

У подальшому при надходженні та перевірці інформації від керуючих організацій перелік будинків буде оновлюватися та доповнюватися. З таким переліком адрес можна ознайомитися на сайті БПТМ http//paobpts.com.ua в розділі «Інформаційно» .

До виконкому вже надійшло 18 заяв від громадян з проханням надати дозвіл на відключення від системи централізованого опалення. Всі заяви будуть розглянуті на засіданні постійно діючої комісії, перше засідання якої заплановано на 28 листопада 2019 року. Додамо, що рішення комісії мають виключно рекомендаційний характер. Здійснювати роботи з відключення від мереж централізованого опалення дозволено тільки після закінчення опалювального сезону. Існує два варіанти відключення від центрального опалення:

1) окремої квартири, якщо 50% квартир та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку відокремлені від централізованого опалення

2) відключення усім будинком за рішенням загальних зборів мешканців.

 


Партнерские новости:


Загрузка...

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.