Доска объявлений Бесплатка БердянскДождались. Насколько снизили стоимость отопления в Бердянске

11.01.2020, 12:11    просмотров: 2215

В соответствии с постановлением Кабинета министров в Украине в городах идет снижение стоимости централизованного отопления.  Практически самым последним в области в Бердянске  тоже наконец-то сделан перерасчет тарифов на тепло. Но пока только за декабрь. Тариф снижен на 20%. Об этом было заявлено сегодня, 11 января, на совещании у заместителя городского головы Григория Горячева, куда местные СМИ традиционно не позвали. 

Но, как бы там ни было, с сегодняшнего дня бердянцы начнут получать платежки с уже откорректированным тарифом. То есть, за тело в зависимости от площади квартир заплатим на несколько сотен грн. меньше. Об этом сообщает пресс-служба мэрии.   

 

Однако поскольку цены на газ плавающие, то тариф за январь и последующие месяцы будет зависеть от стоимости голубого топлива. Поэтому, сколько горожанам придется платить в феврале, а тем более, в марте, пока никто сказать не может.  Но хоть по платежкам за декабрь семьи бердянцев немного сэкономят.    

Ниже вниманию читателей предлагаем официальное сообщение пресс-службы исполкома:

Сьогодні мешканці Бердянська почнуть отримувати рахунки на оплату послуг з централізованого опалення за грудень 2019 року на 20% менше від нарахованого. Як приклад, власники однокімнатної квартири площею 31 м2 сплатять за тепло на 278 грн менше за грудень 2019 р., двокімнатної квартири — на 448,90 грн.

Нагадаємо, що рішенням виконкому 3 січня було доручено ПрАТ “Бердянське підприємство теплових мереж” вжити заходів щодо виконання постанови Кабміну №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу». А саме прийняти рішення з урахуванням зменшення ціни на газ щодо помісячної зміни розміру нарахування плати (починаючи з грудня 2019 року) за теплову енергію для населення міста Бердянськ в опалювальному сезоні 2019/2020 років.

Директор ПрАТ “БПТМ” Юрій Литовченко сьогодні, 11 січня, розповів, як підприємство буде виконувати зазначену Постанову, які квитанції за тепло за грудень 2019 р. отримають мешканці міста.

“24 грудня 2019 була прийнята Постанова кабміну №1082, яка надала право підприємствам з теплопостачання коригувати суму нарахувань для населення в залежності від ціни на газ і тільки в меншу сторону. Якщо ціна на газ зменшилась, то є право коригувати, якщо підвищилась - такого права у підприємства немає. На жаль, ця постанова не враховує інших складових тарифу при використанні коефіцієнту для перерахунків. А в грудні були підняті ціни на розподіл електроенергії на 53% , було підвищено екологічний податок на 300%, з січня вводиться щомісячна абонплата за розподіл газу. Тож сума перерахунку у грудні для населення склала 7,4 млн. грн, а платежі зросли на 7 млн. грн. Тому, враховуючи всі економічні складові, проходження опалювального сезону для підприємства буде дуже складним”, - зазначив Юрій Литовченко.

“Ми проводили довгі консультації та перемови з міською владою з цього питання зі всіма цифрами та розрахунками, вчора була крайня зустріч, де ми дійшли взаєморозуміння. За грудень для населення рахунки на оплату послуг з централізованого опалення будуть на 20% менше від встановленого тарифу, в подальшому вони будуть залежати від ціни на газ та ситуації на підприємстві”, - підсумував Юрій Литовченко.

Заступник міського голови Григорій Горячов відзначає “У цій ситуації з постійними змінами у законодавстві складових тарифу на тепло, ми повинні вже думати про наступний опалювальний сезон 2020-2021 рр., щоб вчасно отримати номінації на його початок”.

Також Юрій Анатолійович звернувся до мешканців міста до 20 числа поточного місяця сплачувати за отримані послуги з опалення. Наразі, ситуація з проплатами від населення трохи більше 70%, що є недостатнім, а підприємству потрібно до 25 числа оплатити 90% за спожитий газ, щоб отримати номінації на постачання природного газу на наступний місяць.

 


Партнерские новости:


Загрузка...

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.