Доска объявлений Бесплатка БердянскУ Бердянську прикордонники організували контрольні пости. Які це матиме наслідки?

17.01.2020, 10:59    просмотров: 1590

На офіційному сайті Бердянської мерії розміщена інформація прикордонної служби. Повідомляється про роботу у нашому місті контрольних пунктів прикордонників. Далі детальніше.

 

Нагадаємо, що Бердянськ входить в межи прикордонного контрольованого району. Державна прикордонна служба надала інформацію щодо роботи контрольних постів у нашому місті та роз’яснення щодо обов’язків мешканців.

У відповідності до ст. 19 Закону України «Про Державну прикордонну службу України» на Державну прикордонну службу покладається здійснення контролю за дотриманням прикордонного режиму. Контрольований прикордонний район - це ділянка місцевості, яка визначена, як правило, у межах території району, міста, селища та села, прилеглої до державного кордону або до узбережжя моря, що охороняється органами Державної прикордонної служби, а також у межах територіального моря, внутрішніх вод, частини вод прикордонних річок, озер та інших водойм і розташованих у цих водах островів. Контроль за додержанням прикордонного режиму у прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі здійснює Державна прикордонна служба.

Прикордонна служба нагадує про обов’язки громадян, які перебувають на контрольованому прикордонному районі. Зокрема відповідно до пункту 7 Постанови КМУ від 27 липня 1998 р. №1147 «Про прикордонний режим» Громадяни України в'їжджають у прикордонну смугу та контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в їх межах на підставі документів, що посвідчують їх особу. Особи, які перебувають в контрольованому прикордонному районі, на вимогу уповноважених осіб Державної прикордонної служби зобов'язані пред'являти відповідні документи, що посвідчують його особу.

З метою виявлення порушень законодавства з прикордонних питань, виконання завдань, пов'язаних з боротьбою з організованою злочинністю та незаконною міграцією у межах прикордонної смуги і контрольованого прикордонного району, уповноважені особи Державної прикордонної служби мають право відповідно до Законів України "Про Державну прикордонну службу України" та "Про дорожній рух" у разі потреби зупиняти та оглядати транспортні засоби. Зупинка транспортного засобу здійснюється уповноваженими особами Державної прикордонної служби, із застосуванням диска з червоним світлоповертачем або рукою, що вказує на цей транспортний засіб.

Тож з метою виконання поставлених завдань організована робота контрольних постів, які працюють на території м. Бердянськ.

Контрольний пост - прикордонний наряд у складі трьох та більше прикордонників, який призначається для виявлення і затримання правопорушників, здійснення контролю за дотриманням правил прикордонного режиму та виконання інших завдань у межах ділянок відповідальності підрозділів охорони кордону, спрямованих на запобігання вільному переміщенню в межах контрольованого прикордонного району зброї, боєприпасів, вибухових речовин та засобів терору.

Контрольний пост несе службу на обладнаних стаціонарних постах або у визначеному місці, для чого може забезпечуватися переносним комплектом шлагбаумів і дорожніх знаків, засобами для примусової зупинки транспортних засобів, диском з червоним світлоповертачем (для зупинки транспортних засобів), жилетами зі світлоповертаючими стрічками, сигналізаційними приладами для недопущення обходу місця несення служби, документацією, схемою ділянки підрозділу охорони кордону. (Згідно наказу МВСУ від 19 жовтня 2015 року №1261 «Про затвердження Інструкції про службу прикордонних нарядів Державної прикордонної служби України»).

Бердянський прикордонний загін звертається до мешканців міста дотримуватись правил прикордонного режиму і з розумінням ставитись до виконання представниками прикордонної служби своїх обов’язків.

 


Партнерские новости:


Загрузка...
Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.