Доска объявлений Бесплатка БердянскОлександра Пономарьова позбавили «депутатських» за прогули разом ще з 77-ю нардепами

30.01.2020, 13:27    просмотров: 5721

Майже три мільйони гривень — таку суму не виплатили народним депутатам у листопаді 2019 року через прогули засідань комітетів та неучасть у голосуваннях на засіданнях Верховної Ради. За цей місяць, відповідно до розпорядження голови Верховної Ради, 78 народним депутатам припинили відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням ними депутатських повноважень, повідомляє «ЧЕСНО». 

Прогульники, які не отримали кошти, були у всіх фракціях і депутатських групах, а також серед позафракційних. Однак, найбільший відсоток депутатів-прогульників виявився у фракції ОПЗЖ: там 50% нардепів не отримали “депутатських” серед них і депутат від Бердянська Олександр Пономарьов. 

 

За даними Апарату ВРУ, протягом листопада 2019 року 71 народний обранець без поважних причин не брав особистої участі у більш як 30% голосувань при прийнятті рішень на пленарних засіданнях Верховної Ради.  Найбільша кількість пропущених голосувань на пленарних засіданнях в листопаді – у депутатів від "Слуга народу" Олександра Дубінського (93,3%), Олексія Жмеренецького (93,3%) та ексдепутата Олексія Кучера (93,3%; призначений головою Харківської ОДА), позафракційного мажоритарника Дмитра Шенцева (91,8%) та представника ОПЗЖ Юрія Солода (91%).

Серед прогульників комітетів – п’ятий Президент України Петро Порошенко, голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко, співголова фракції ОПЗЖ Вадим Рабінович, родина Льовочкіних, член "Опозиційного блоку" Вадим Новинський. Про це йдеться у відповіді Головного організаційного управління Апарату ВРУ на запит Руху ЧЕСНО.

1 листопада 2019 року набрав чинності закон №1035-2 щодо припинення відшкодування народному депутату України витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, у разі неучасті без поважних причин у голосуваннях на пленарних засіданнях Верховної Ради або пропуску засідань парламентських комітетів. ЧЕСНО вирішив з’ясувати, як працює закон та кому з депутатів не компенсували “депутатські” кошти за цей час.

Варто зазначити, що серед прогульників є й керівництво комітетів ВРУ, більшість з яких – представники фракції "Опозиційна платформа – За життя". Cеред прогульників листопада найбільший відсоток фракції (50%) – це представники саме ОПЗЖ. Можемо зробити висновок, що друга за чисельністю фракція у парламенті, яка перебуває в опозиції до влади, не використовує можливості, які вона має у вигляді роботи у керівному складу у комітетах та чисельності депутатів фракції. 

Так, заступниця голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, депутатка від ОПЗЖ Юлія Льовочкіна у листопаді пропустила 100% засідань (у листопаді було два засідання комітету). Також Льовочкіна була відсутня під час 105 голосувань (78,4%) на пленарних засіданнях парламенту в листопаді.

Також 100% засідань у листопаді (за цей час було лише одне засідання) пропустив голова підкомітету з питань міграційної політики та громадянства Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій, співголова фракції ОПЗЖ Вадим Рабінович. Крім того, Рабінович пропустив 102 голосування (76,1%) на пленарних засіданнях парламенту в листопаді.

Також у листопаді всі три засідання Комітету з питань інтеграції України з ЄЄ пропустив п‘ятий Президент Петро Порошенко, представник “Європейської солідарності”. Крім того, Порошенко пропустив 97 голосувань (72,4%) на пленарних засіданнях парламенту в листопаді. 

Голова підкомітету з питань морського транспорту Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури, депутат від "Слуги народу" Ігор Васильковський пропустив 66,7% засідань комітету (у листопаді було три засідання). 

Перший заступник голови фракції та голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко, який є головою підкомітету з питань організації державної влади, державної служби, служби в органах місцевого самоврядування, державних символів та нагород, у листопаді 2019 року пропустив 100% засідань Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування (у листопаді було два засідання). 

 

Зазначимо, що розмір витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, встановлюється у розмірі місячної заробітної плати народного депутата України і у 2019 році становив 38 020 гривень на місяць.

Зрозуміло,що для нардепів, зокрема для Пономарьова – це не гроші. Але це ганьба і сигнал до виборців. Навіщо обирати у парламент тих, хто там не працює, як треба, і не відстоює інтереси виборців.  


Партнерские новости:


Загрузка...
Читайте также:


Комментарии  

 
-1 #1 Артур 31.01.2020 17:08
А смысл сидеть в Раде ? Смотреть и слушать как 250 придурков из так называемых "Слуг народа" принимают тупые и вредные для страны и людей в ней живущих так называемые Законы ?
Сообщить модератору
 
 
+2 #2 stalker5505 31.01.2020 20:59
Как только затрагиваются пономаха либо его интересы — всплывает Артур... ))
Сообщить модератору
 
 
-1 #3 Артур 31.01.2020 22:50
Я пишу свое мнение тогда,когда считаю нужным, вне зависимости от того какая тема вынесена. А в данном случае по сути мной написанного большинство жителей скажет,что я прав. КПД Рады равно нулю!
Сообщить модератору
 

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.