Доска объявлений Бесплатка БердянскБердянська мерія нагадує підприємцям про штрафи за не прибирання снігу

7.02.2020, 11:07    просмотров: 391

Бердянська мерія нагадує підприємцям,керівникам підприємств та організацій про адміністративну відповідальність у разі не прибирання снігу біля своїх об’єктів.  

 

«Адміністративний відділ виконавчого комітету Бердянської міської ради нагадує вам, що згідно Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянськ в новій редакції (зі змінами), затверджених рішенням двадцять п’ятої (позачергової) сесії Бердянської міської ради VІ скликання від 30 травня 2012 р. №5, рішенням тридцять восьмої сесії від 31 травня 2013р. № 17, розділ 3.3. Прибирання території в осінньо-зимовий період:

п.п. 3.3.2. При снігопадах і ожеледиці суб’єкти благоустрою зобов’язані на територіях прибирання звільняти тротуари, сходи до будинків, установ, організацій, доріжки у скверах, бульварах, до під’їздів та контейнерних майданчиків, зупинки міського пасажирського транспорту та інші небезпечні для проїзду транспорту і проходу пішоходів місця від снігу, льоду та посипати їх піском. Заготівля піску проводиться суб’єктом благоустрою до настання холодів.

п.п. 3.3.5. Очищення дахів від снігу, видалення заледеніння на карнизах, дахах і ринвах повинні здійснюватися систематично силами та засобами власників або балансоутримувачів будинків і споруд з обов'язковим дотриманням запобіжних заходів для уникнення нещасних випадків з пішоходами та пошкоджень повітряних мереж, світильників, зелених насаджень.

Прибирання снігу підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності, фізичними особами-підприємцями та громадянами повинно починатися негайно з початку снігопаду.

Просимо вас не ігнорувати дані заходи для безпеки мешканців міста.

Додатково повідомляємо, що порушення даних вимог є порушенням Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: статті 152. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн - 1360 грн) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн - 1700 грн).

Адміністративний відділ виконавчого комітету Бердянської міської ради»

 


Партнерские новости:


Загрузка...
Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.