Доска объявлений Бесплатка БердянскДо уваги бердянців, що отримують державну допомогу

24.03.2020, 09:58    просмотров: 950

Згідно Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19)”від 17.03.2020 р. № 530-IX на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів з дня його відміни ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 

припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі;

недопущення припинення надання житлових субсидій на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19);

Крім того:

- з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

До закінчення карантину управління праці та соціального захисту населення працює в телефонному режимі. Подовження соціальних виплат, термін яких закінчився, буде здійснюватися після закінчення карантину за особистим зверненням з дати припинення виплат.

На Ваші питання відповідатимуть фахівці в телефонному режимі:

з понеділка по четвер з 08-00 до 17-00 год.

у п’ятницю з 08-00 до 15-45 год.

Для листування - вул. Захисників України 27/34, м. Бердянськ, 71118 E-mail: socpro@bmr.gov.ua.


Партнерские новости:


Загрузка...

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.