Доска объявлений Бесплатка БердянскДо уваги автомобілістів! Сервісний центр МВС у Бердянську відновлює свою роботу

11.05.2020, 12:35    просмотров: 3063

На засіданні Уряду 4 травня 2020 року прийнято рішення розпочати поступове пом’якшення карантинних заходів.

Відтак, починаючи з 12 травня 2020 року, територіальний сервісний центр №2344 у Бердянську поступово відновлює свою роботу з можливістю відвідування громадянами.

Послуги надаватимуться з дотриманням вимог перебування однієї особи на 10 м? та з урахуванням дистанції між відвідувачами не менше ніж 1,5 метри.

Для зниження ризику інфікування, у сервісному центрі № 2344 організовано можливість оброблення рук антисептичними засобами, а у приміщеннях запроваджено постійне вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів та регулярне провітрювання.

Послуги надаватимуться за попереднім записом в електронну чергу через запис для отримання послуг за номером телефону 061 224-30-04 регіонального сервісного центру МВС Запорізької області.

Територіальний сервісний центр №2344 надаватиме усі адміністративні послуги, окрім прийняття практичних іспитів на право керування транспортним засобом.

Зауважимо, що використання засобів індивідуального захисту є обов’язковою умовою знаходження у приміщенні територіальних сервісних центрів МВС.

 


Партнерские новости:


Загрузка...

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.