Доска объявлений Бесплатка БердянскУ Бердянську відбулась серія майстер-класів з 3D-моделювання

10.10.2020, 17:30    просмотров: 858

Цей тиждень виявися надзвичайно насичений. В рамках ініціативи «Meet and Code», що впроваджується в Україні Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP у Бердянську відбулась серія майстер-класів з 3D-моделювання.

 

3D-моделювання у сучасному світі відіграє важливу роль під час реалізації різних процесів, дозволяє створити прототип майбутнього об’єкту в об’ємному форматі. 

Команди активних і талановитих учениць із закладів загальної середньої освіти №6, №7, №11 познайомились зі створенням тривимірних об’єктів і переконались, що 3D-моделювання – це процес доступний кожній людині, яка прагне навчатися і розвиватися.

«Мені дуже сподобалось, що я власноруч змогла розробити 3D-модель брелока. Я навіть не сподівалась, що це можливе у моєму віці. Наразі маю бажання розвиватися у цьому напрямку» – прокоментувала учениця ЗЗСО №11 7-Б класу Карина Суслова.

Майстер-клас організували й провели викладачі факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету Ганна Чуприна і Павло Буянов.

 


Партнерские новости:


Загрузка...

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.