Доска объявлений Бесплатка БердянскУ Бердянську проведені майстер-класи для школярів з програмування на Scratch

25.10.2020, 10:43    просмотров: 832

Сьогодні молоде покоління має достатньо великий досвід і знання з використання інформаційних технологій, але набагато менший про створення програм за допомогою новітніх технологій. Поступово, люди усвідомлюють важливість навичок програмування. Воно відкриває для дітей безліч нових явищ, нових можливостей для навчання.

 

Scratch є простою і веселою мовою програмування. Він не містить кодів, які потрібно знати назубок і писати без помилок. Усе, що потрібно – це вміння писати і читати. Як з конструктору, за допомогою Scratch можна збирати програми різнокольорових «цеглинок» – блоків. У програму можна вносити будь-які зміни у будь-який момент, і відразу бачити, як вона працює.

Проведені майстер-класи з програмування на Scratch сприяли більш повному творчому самовираженню учасників, вони стали важливими для розвитку логічного мислення, дозволили краще зрозуміти, як працюють новітні технології, які оточують нас у повсякденному житті.

Захід здійснився завдяки ініціативі «Meet and Code», що впроваджується в Україні Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

Майстер-клас організували й провели викладачі факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету Максим Павленко і Павло Буянов.

 


Партнерские новости:


Загрузка...


Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.